Adında trojan geçen Wi-Fi ağı

• Konuyu başlatan HsNN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 2B

Dosya Ekleri

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    175,9 KB · Görüntüleme: 54
Alırsa ne gibi sonuçlar doğurur? Sürekli yakama yapışıcak mı bu kişi böyle ilk defa böyle bir olay ile karşılaşıyorum.
Kimse bağlanmazsa olmuyor deyip başka ağa saldırı yapar. Wi-fi ağını gizlemek de bir yöntem. Ama gerek yok. Kullanım zorluğu çıkartıyor.
Alırsa bedava wi-fi elde etmiş olur :) . Ya da ağ içinden size başka saldırılar uygulayabilir.

Kimse bağlanmazsa olmuyor deyip başka ağa saldırı yapar. Wi-fi ağını gizlemek de bir yöntem. Ama gerek yok. Kullanım zorluğu çıkartıyor.
Alırsa bedava wi-fi elde etmiş olur :) . Ya da ağ içinden size başka saldırılar uygulayabilir.
Hocam şu an mesela telefonun netinden bağlanıyorum modemi kapattım ama wifi'lerde mdmtrojan.ss adında bir wifi var hiç çıkmıyordu o neyin nesi?

En sağlamı modeme giriş yapıp yayın adına ve frekans ayarına bakmak olacaktır bu kadar uğraşa gerek yok.

Eğer modemde wps özelliği varsa bazı uygulamalarla internete bağlanabiliyorlar. Modem arayüzünden SARI'nın şifresini kaldırıp SARI 2 adında yeni SSID(Wi-Fi ağı) açmış olabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı