Adolf Hitler sizin için kimdir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsanlar farklı yerlerden bakıyor, bu yüzden bazıları Führer'i seviyor bazıları sevmiyor. Tamamen neren baktığına bağlı eğer benim gibi siyasi zekasına bakarsan çok iyi eğer insanlık için bakarsan çok kötü. Ben kazanmak için herşeyin yapılması taraftarıyım (düşmana). Düşünsenize hepimiz Alman toplumundayız başımızda Adolf Hitler var ve bizler için bir şey yapmaya çalışıyor hoş değil mi?
Stalin veya Hitler’i savunacak kadar ne yaşadınız?
Kimse hitleri savunmuyor.

Çok iyi manipülatörmüş elleri öpülecek adam vesselam.

Aga gelmiş geçmiş en kötü insanlar listeme alırım Hitleri o kadar insan yazık ya.
Evet kötü bir insan, süper ultra yada Atatürk gibi dünyaya barış getirecekti denemez.

hiç düşündün mü? Eğer Atatürk almanya'da kurtuluş ve yükseliş mücadelesi verse ne olurdu. Sanırım şuan Amerika Sömürge olurdu.
Edison'dan tut Avrupa'daki çoğu bilimci sana yardım etmek istiyor.

Gönül ister savaş olmasın ama durumu görüyorsun. 3 - 5 tane nükleer füzemiz olsa iyi olmaz mıydı?
Nükleer füzenin etkisi sadece göz boyama olur. Kullanmaya kalksan tüm dünyayı karşına almış olursun. Güçlü bir ekonomi ve istikrarlı büyüme günümüz şartlarında nükleer ve biyolojik silahlardan çok daha etkilidir.

Evet kötü bir insan, süper ultra yada Atatürk gibi dünyaya barış getirecekti denemez.

hiç düşündün mü? Eğer Atatürk almanya'da kurtuluş ve yükseliş mücadelesi verse ne olurdu. Sanırım şuan Amerika Sömürge olurdu.
Edison'dan tut Avrupa'daki çoğu bilimci sana yardım etmek istiyor.
Ya biz ne olacaktık :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı