Adolf Hitler sizin için kimdir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Flor, hipofiz bezini katılaştırır bu yüzden beyin de işlemlerin yavaşlamasını ve öğrenme kaybına neden olur. Evet diş macunlarında flor var ama yutmadığınız sürece bir etkisi olmayacaktır. Çok küçük eser bir miktar var zaten diş macunlarında.
Su içinde bolca mevcut, bunun en büyük etkisi de vucuttan sadece %60'ı atılabiliyor olabilmesi, yani vucut'ta birikiyor bu şey..

Florur az miktarda bulunmasına karşın çoğu şeyin içinde mevcuttur, ordan biraz şurdan biraz derken vucut bu dozları atamayıp biriktiriyor. En büyük etkisi de 3. gözü kapatmasıdır, yani bu da senin hissetme mekanizmanı bozuyor. Sırtın dönükken arkandan gelen kişinin sana baktığını farketmen bununla ilişkili bir şey. Hadi bunları geçtim, senin bir kere mutluluk hormonlarının sağlıklı salgılanmasını etkiliyor bu da daha çok yapay mutluluğa yeltenmene ve tüketim köleliğnin içinde olmanı sağlıyor..

• Florürlü diş macunu
  • Bebek maması
  • Hazır çorba
  • Tavuk bulyon
  • Teflon tava veya tencerede pişmiş gıdalar
  • Gazlı içecekler
  • Hazır meyve suları
  • Paketli ve/veya işlenmiş gıdalar
  • Anestezi kimyasalları
  • Florürlü tuz
  • Sigara
Tekrar yazıyorum Florur diğer kimyasallar gibi vucuttan atılamıyor vucutta birikiyor, biriktiği için de zamanla epifiz/hipofiz bezinin işlevlerini engelliyor, engelliyordan kastım kireçlendiriyor. Makine nasıl içme suyundan dolayı kireçleniyorsa bu da aynı bir şey.. Calgon reklamını hatırlıyan bilir..

Şu da var ne içelim ne tüketelim diyorsanız sağlıksız market ürünlerinden uzak durun, onu yapmıyorsanız en azından Cola, cips gibi zararlı şeylerden uzak durun..
Bazı ülkeler bu Florur safsatasına baş kaldırıp su ve diş macunlarına koyulmasının önüne geçmiştir..

Florur kulanımın yasak olduğu ülkeler:
  • Japonya
  • Norveç
  • İsveç
  • Danimarka
  • Çin
  • Avusturya
  • Hollanda
  • Macaristan
  • Finlandiya
  • Belçika
Bunların dişleri çürümüyorda bizimki mi çürüyor? Kobay olmuş gidiyoruz :)

Son düzenleme:
Hayalci, inatçı ve başarılı bir lider. Ama şerefsiz olduğu gerçeğini değiştirmez. Milyonlarca insanın, canice ölümünden sorumlu.

Binlerce masum kişiyi öldürmüş faşist, katilin teki, Stalin denen adamında bundan aşağı kalır hiçbir farkı yoktur, bunlara sempati besleyen insanların akıl sağlığı problemi vardır.
Az önce akıl sağlığı problemimin olduğu öğrendim onun dışında yaptıkları ve düşünce tarzı hoşuma gidiyor.

Stalin, Hitler ve Avrupa ülkelerinin bir çok yöneticisi hepsi kendi ülkeleri için çalışmış bir o kadarda insanların ölümüne sebep olmuşlar özellikle Stalin ve Rusların Türk dünyasına verdiği zarardan dolayı ülkemizde sempati görmesi tamamen yanlıştır.

Hitler benim için gözü kara bir milliyetçi fakat bir o kadarda hayalperest.

Bana göre şu an yaşadığımız dünyayı oluşturan bir lider, Atatürk'ten sonra en sevdiğim ve başarılı bulduğum lider'dir. Keşke hırsı ile hareket etmeseydi, belki daha güzel bir dünya olabilirdi.

Katil, psikopat, beyin yıkayıcı, hayalperest, havalı, karizmatik, güçlü.

Elleri kanlı olan bir lider. Bazı başarıları güzel, bazıları şerefsizce. Ama dürüst birisiymiş.

@Elementor Sanırım Noflor hesabının nereye gittiğini şimdi öğrendim.

Listeye çayı da eklesen iyi olur. Hatta çay ne kadar eski ise, yapraklarında biriken flor miktarı da bir o kadar artar. Çayın sudan fazla tüketildiği bu ülkede bence çaydan gelen flor miktarının diş macunundan gelecek olandan daha fazla önemsenmesi gerekiyor.

images

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı