Adolf Hitler sizin için kimdir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Elementor Sanırım Noflor hesabının nereye gittiğini şimdi öğrendim.

Listeye çayı da eklesen iyi olur. Hatta çay ne kadar eski ise, yapraklarında biriken flor miktarı da bir o kadar artar. Çayın sudan fazla tüketildiği bu ülkede bence çaydan gelen flor miktarının diş macunundan gelecek olandan daha fazla önemsenmesi gerekiyor.

images
Boş, Türkiye’de 1 gün çay yasaklansa halk işte o zaman EsEs ordusu gibi girer meclise.

@Elementor Sanırım Noflor hesabının nereye gittiğini şimdi öğrendim.

Listeye çayı da eklesen iyi olur. Hatta çay ne kadar eski ise, yapraklarında biriken flor miktarı da bir o kadar artar. Çayın sudan fazla tüketildiği bu ülkede bence çaydan gelen flor miktarının diş macunundan gelecek olandan daha fazla önemsenmesi gerekiyor.

images
Hepsinden haberim var, özellikle çekirdeksiz üzümün glikoz şuruplu sularla sulandığını öğrendiğimden beridir meyve yemiyorum. Ben kafein tüketmem, çay içmem, şeker tüketmem, abur cubur tüketmem ve ful doğal beslenirim. Hayvansal gıdaları da tüketmediğimi ekliyim :) Derler ki hayvansal gıda tüketmiyenlerde B12 eksikliği var, işte o zaman devreye ben girerim.

B12 Alman lahana turşusunda bolcana bulunmaktadır.
B12 Kaju çerezinde bulunmaktadır.
Siyah üzüm ve Siyah dut B12 içerir.
Şitaki mantarı etten daha fazla B12 içerir.
Hatta bu hayvansal gıda akımı yüzünden B12 içeren çoğu gıda listesi açıklanmamıştır, bunları da insanların laboratuvar ortamlarında kendi çabalarıyla öğrenmiştir. B12 bazı insanlarda geri dönüşümlü olarak kullanılır, vucut aynı B12'yi yıllarca kullanabiliyor. Çoğu insanın bağırsak sorunları olduğu için vucut sağlıklı kullanamıyor gıdadan gelen besinleri..

Sana şöyle diyebilirim yaşım 20'ye yaklaştı ve 1.5 senedir bunları kullanmıyorum yeniden doğmuş gibiyim. O ergenliğe girdiğimdeki stres, gerilim ve yaşantının getirdiği kaygıların hepsi gitti.. Şu an çok küçük şeylerden mutlu olabiliyorum :) Keşke bütün gençler benim gibi düşünebilse de ortada buluşsak.

Bu arada NOFLOR kullanıcı adını geri alacağım, buna geçtiğim için pişmanım :D
Belki de EKİM 2023 yaparım ismimi :) 2023'e kadar yapılacak bir icraat'den bahsetmiyorum, 29 Ekim 2023'ün koparacağı zincirlerin getireceği pozitif şeylerden dolayı yapacağım :)

Son düzenleme:
Hepsinden haberim var, özellikle çekirdeksiz üzümün glikoz şuruplu sularla sulandığını öğrendiğimden beridir meyve yemiyorum. Ben kafein tüketmem, çay içmem, şeker tüketmem, abur cubur tüketmem ve ful doğal beslenirim. Hayvansal gıdaları da tüketmediğimi ekliyim :) Derler ki hayvansal gıda tüketmiyenlerde B12 eksikliği var, işte o zaman devreye ben girerim.

B12 Alman lahana turşusunda bolcana bulunmaktadır.
B12 Kaju çerezinde bulunmaktadır.
Siyah üzüm ve Siyah dut B12 içerir.
Şitaki mantarı etten daha fazla B12 içerir.
Hatta bu hayvansal gıda akımı yüzünden B12 içeren çoğu gıda listesi açıklanmamıştır, bunları da insanların laboratuvar ortamlarında kendi çabalarıyla öğrenmiştir. B12 bazı insanlarda geri dönüşümlü olarak kullanılır, vucut aynı B12'yi yıllarca kullanabiliyor. Çoğu insanın bağırsak sorunları olduğu için vucut sağlıklı kullanamıyor gıdadan gelen besinleri..

Kuru üzümler ne durumda peki? Okulda sık sık tüketiyorum, sakata gelmeyelim :D

Kahveyle ilgili şimdiye dek 3 problem oluşturabilecek durum biliyorum. Mikotoksinler, hazır kahvelerin gluten kros reaksiyonu ve metabolizmayı hızlandırdığı için halihazırda mevcut bir besin desteği eksikliğini arttırabilmesi. Bunların ikisi zaten belirli durumlarda problematik olabilecek sorunlar. Genel olarak oldukça sağlıklı bir içecektir, belki fikrinizi gözden geçirirsiniz.

Ayrıca hayvansal gıdalardan neden uzak duruyorsunuz?

Kahveyle ilgili şimdiye dek 3 problem oluşturabilecek durum biliyorum. Mikotoksinler, hazır kahvelerin gluten kros reaksiyonu ve metabolizmayı hızlandırdığı için halihazırda mevcut bir besin desteği eksikliğini arttırabilmesi. Bunların ikisi zaten belirli durumlarda problematik olabilecek sorunlar. Genel olarak oldukça sağlıklı bir içecektir, belki fikrinizi gözden geçirirsiniz.

Kanka gluten , kros değilde adolf konuşuyoruz? Konu dışına çıkmayalım.

Almanyanın kurtarcısı yüce Hitler. Atatürk ne ise Hitler 2 katıdır benim için.
Soner Tayyar mı ismin? Facebook'da eskiden böyle bir fotoğraf kullanan birisi vardı da.

Kuru üzüm sorun; Kimden aldığınız ve o kişinin kimden aldığı önemli. Adam doğal kurutur üzümleri vs ama üzüm'ü sahtekar bir ücreticen almıştır işte o zaman yine aynı şey. Hem üzümün doğal kurutulması gerek hem de üreticinin doğal üretmiş olması gerek. Çok seviyorsanız arada sırada su orucu tutup glikozun yakılmasını ve zararlı materyallerin atılmasına sebeb olabilirsiniz. Su orucunda vucut deli gibi acıktığı için tümörlü hücreleri bile obezcesine yiyor :)

Kahve soruna cevaben: Kahve anksiyete ve kaygı sorunlarına yol açar, kısa sürede büyük etkileri olduğu için vucudun depoda biriktirdiği besinleri bile yer. Ben içmiyorum, içmiyeceğim de. Mesala kaygı duyman gereken bir durumdan ruh halinden dolayı daha da kaygı duyarsan, olayı yanlış nitelendirebilirsin. Kahve kalp atış hızını hızlandırıyor ve sen de kalbin hızlı çalışacağı bir iş yapıyorsan kalp krizi riskini atıyor.. Onun dışında kahvenin çok bir zararı yok, ben sadece anksiyete vs yarattığı için içmiyorum. Yani kalp krizi riski de düşük dozlarda sorun teşkil etmez. Günde 2-3 su bardağı yoğun kıvamda içmediğine göre sıkıntı yok. Ben sadece hiç tüketmiyeceğim listesine aldığım için yazdım :)

Onun dışında devletin gizli anlaşması olduğu insanlardan hala hala açıklandı denilmesine karşın 29 Ekim 2023'de çoğu zincir kırılacak ve ülke özgürlüğüne kavuşacak..

Kanka gluten, kros değil de Adolf konuşuyoruz? Konu dışına çıkmayalım.
Kusura bakma kardeşim konun'da hasret gidermiş gibi olduk, böldük önemli konunu :) İyi forumlar.

Son düzenleme:
  • Beğen
İfadeler: otm
Soner Tayyar mı ismin? Facebook'da eskiden böyle bir fotoğraf kullanan birisi vardı da.

Kuru üzüm sorun; Kimden aldığınız ve o kişinin kimden aldığı önemli. Adam doğal kurutur üzümleri vs ama üzüm'ü sahtekrardan almıştır işte o zaman yine aynı şey. Hem üzümün doğal kurutulması gerek hem de üreticinin doğal üretmiş olması gerek. Çok seviyorsanız arada sırada su orucu tutup glikozun yakılmasını ve zararlı materyallerin atılmasına sebeb olabilirsiniz. Su orucunda vucut deli gibi acıktığı için tümörlü hücreleri bile obezcesine yiyor :)

Kahve soruna cevaben: Kahve anksiyete ve kaygı sorunlarına yol açar, kısa sürede büyük etkileri olduğu için vucudun depoda biriktirdiği besinleri bile yer. Ben içmiyorum, içmiyeceğim de. Mesala kaygı duyman gereken bir durumdan ruh halinden dolayı daha da kaygı duyarsan, olayı yanlış nitelendirebilirsin. Kahve kalp atış hızını hızlandırıyor ve sen de kalbin hızlı çalışacağı bir iş yapıyorsan kalp krizi riskini atıyor.. Onun dışında kahvenin çok bir zararı yok, ben sadece anksiyete vs yarattığı için içmiyorum. Yani kalp krizi riski de düşük dozlarda sorun teşkil etmez. Günde 2-3 su bardağı yoğun kıvamda içmediğine göre sıkıntı yok. Ben sadece hiç tüketmiyeceğim listesine aldığım için yazdım :)

Onun dışında devletin gizli anlaşması olduğu insanlardan hala hala açıklandı denilmesine karşın 29 Ekim 2023'de çoğu zincir kırılacak ve ülke özgürlüğüne kavuşacak..

Kusura bakma kardeşim konun da hasret gidermiş gibi olduk, böldük önemli konunu :) İyi forumlar.
Su orucundan daha önemli olduğuna eminim insanları görüşleri fark yaratabilir. Gidip glikoz şurubu konunu açıp orda tartışman gerekiyor konuyu meşgul edip başka kişilerin, başka düşünceleri okumasına engel olma.

İsmini etikliyemedim, üzgünüm.

Su orucunu bilmediğin için böyle bir şey dediğinden eminim. Ayrıca zincirleme bir konuşma olduğu için konun dışına çıkıp tekrar girmesini beklemen gerek. Sorun Adolf Hitler kimdir diye, cevap verdik Floruru millete ekmek diye sunan adam diye, yani olaylar bundan gelişti konunun dışına çıktığı yok. Gidip çoğu forumu vs incelersen konular hep zincirleme gider. Bir TV sunucusunun sorduğu sorunun zincirleme olarak başka konulara geçmesi gibi diyebiliriz.

Profil fotoğrafın intihar etmiş birinin son karesi ve ne kadar doğru bir şey olmadığını sen daha iyi biliyorsun.

Biz bunları konuşuyoruz ama konu başlığını okuyup gelen adam bizim mesajlarımızı değerlendirip ona göre mi yorum yapacak?

Ayrıca oruc denildiğinde aklınıza inanç gelmesin, inanç dinleriyle alakalı bir durum değil, oruç genel bir kelime.. Tekrardan konunu bölmediğimi bilerek ve senin böldüğümüzü düşündüğün için özür diliyor ve ayılıyorum. İyi forumlar.

Son düzenleme:
  • Beğen
İfadeler: otm
İsmini etikliyemedim, üzgünüm.

Su orucunu bilmediğin için böyle bir şey dediğinden eminim. Ayrıca zincirleme bir konuşma olduğu için konun dışına çıkıp tekrar girmesini beklemen gerek. Sorun Adolf Hitler kimdir diye, cevap verdik Floruru millete ekmek diye sunan adam diye, yani olaylar bundan gelişti konunun dışına çıktığı yok. Gidip çoğu forumu vs incelersen konular hep zincirleme gider. Bir TV sunucusunun sorduğu sorunun zincirleme olarak başka konulara geçmesi gibi diyebiliriz.

Profil fotoğrafın intihar etmiş birinin son karesi ve ne kadar doğru bir şey olmadığını sen daha iyi biliyorsun.

Biz bunları konuşuyoruz ama konu başlığını okuyup gelen adam bizim mesajlarımızı değerlendirip ona göre mi yorum yapacak?

Ayrıca oruc denildiğinde aklınıza inanç gelmesin, inanç dinleriyle alakalı bir durum değil, oruç genel bir kelime.. Tekrardan konunu bölmediğimi bilerek ve senin böldüğümüzü düşündüğün için özür diliyor ve ayılıyorum. İyi forumlar.
Su orucu’nun Din ile ilgili olduğunu ima etmedim. Profilim’deki kişi’yi tasvip etmiyorsunuz. Ancak Adolf Hitler veya Stalin gibi katliam yapmış kişiler ( kişiye göre) profil fotoğrafına eklemesi sorun teşkil etmiyor. Veya onlara bir söz söyleme durumunuz yok, karşınıza bir topluluk almak zorunda kalabililiyorsunuz. Biri öldürmek kendini öldürmekten daha kolaydır emin olabilirsin. Tekrar teşekkür ederim sizede iyi forumlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı