Adrenalin 2020 Edition 19.12.2 sorunlu sürücü mü?

Eski sürücüye dönmek istedim ancak inanılmaz görüntü kalitesi düştü sanki? Oyunu yüksek ayarda oynasak bile sanki düşük oynuyorum gibi göründü. Yeni sürücüye alışınca eski sürücüye bakayım FPS farkına dedim FPS farkı açık ara fazla değil. Tek VRAM bellek hızı eski sürücüde yüksek sabit ancak yeni sürücüde düşüyor onuda farkettim.

İllaki artısı olur yeni sürücülerin yani bazı durumlarda fakat dediğim gibi bazıları sıkıntı yaşayabiliyor, neden sorunlu sürücü de ısrar edeyim ki? Neden bilgisayarımın donmasını isteyeyim? Bunun gibi sorunlar olmasa zaten en güncel sürücüyü kullanmak her zaman yapılması gereken şeydir bana göre.

5700 XT kullanıcısıyım, çıktığı zaman almıştım ve o zamandan beri 19.7.5 sürümünü kullanmaktayım. Bir çok yeni sürümü kurdum sıkıntı yaşadım ve tekrar 19.7.5 e döndüm. Şuan hala sıkıntı yaşamıyorum. Benim kartım için çalışan en düzgün sürüm bu. Sizin kartlarda da böyle midir bilemiyorum hocam, ama ben de bu şekilde oldu.

Bilgi olarak buraya bırakıyorum.

kardeşim sana ne kadar teşekkür etsem azdır bende sapphire radeon r7 265 kartı kullanıcısıyım, yeni driverlerda hep fps düşüşü yaşıyordum 19.7.5 sürümüne çevirdim temiz kurulum ile şimdi yağ gibi akıyor sayende yoksa tüm driverleri tek tek denemek zorunda kalırdım. Çok sağol.🥳

kardeşim sana ne kadar teşekkür etsem azdır bende sapphire radeon r7 265 kartı kullanıcısıyım, yeni driverlerda hep fps düşüşü yaşıyordum 19.7.5 sürümüne çevirdim temiz kurulum ile şimdi yağ gibi akıyor sayende yoksa tüm driverleri tek tek denemek zorunda kalırdım. Çok sağol.🥳

Ne demek dostum rica ederim :D
Ben de kendim için bir çok araştırma yapıyodum, ve kimse bişey yazmamıştı. Benden sonra gelen AMD driver sıkıntısı çekenler için çözüm olursa diye bırakmıştım yorumu :D İşine yaradığına sevindim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı