Adrenalin 2020 Edition 19.12.2 sorunlu sürücü mü?

Dostum aynı işlemi yaptım ama güncel yükledim suanlik sorun yok ama ALT TAB yapınca ekranım 4-5 sn kalıyor sonra geliyor bunun nedeni sürücü denmi kaynaklı,amd bu sorunu duzeltirmi ?
Anti-Lag kapalı.
Radeon Chill kapalı.
Radeon Boost açık, Altında olan bir çizgi var en sona çekebilirsiniz.
Radeon Image Sharpening açık, Bu da aynı şekilde sona çekilebilir.
Radeon Enhanced Sync kapalı.
Gelişmiş'e girip, Söylediklerimi uygulayın.
OpenGL Triple Buffering açık.
Texture Filtering'i Performans veya Görüntü kalitesi olarak ayarlayabilirsiniz, Yani grafik istiyorsanız high, Yüksek FPS istiyorsanız Performans.

@Motionless IN White Hocam bu söylediğin ayarları kapattıktan sonra Adrenalin 2020 kullanmasına ne gerek var? O zaman eski sürücüyü kullansın aynı şey. Demek ki sen dahil bir kaç kişi aynı sorunu yaşamış sende kapatarak bulmuşsun. Demek ki "yeni sürücüde sorun yok ki" yazmayacaksınız.

@Motionless IN White Hocam bu söylediğin ayarları kapattıktan sonra Adrenalin 2020 kullanmasına ne gerek var? O zaman eski sürücüyü kullansın aynı şey. Demek ki sen dahil bir kaç kişi aynı sorunu yaşamış sende kapatarak bulmuşsun. Demek ki "yeni sürücüde sorun yok ki" yazmayacaksınız.
Anti-Lag ve Enhanced Sync'da var gelecek güncelleme ile düzeltilecektir, Ancak benim ayarları bulma sebebim sadece merakımdan kaynaklandı.

Anti-Lag ve Enhanced Sync'da var gelecek güncelleme ile düzeltilecektir, Ancak benim ayarları bulma sebebim sadece merakımdan kaynaklandı.
Twitch te canlı yayın izliyordum bir andanda lol yükleme ekranindaydim lol geçmek için alt tab yaptım lakin ekranım kapanıp açılmaya başladı daha sonra sürücüyü sildim tekrar yükledim suan öyle bir sorunum yok ama alt tab atınca gelme süresi 5 sn sürüyor acaba bios güncellemeleri vb bununla alakali olabilirmi bilgili arkadaşlar bios sürümünü yazsam yardımcı olabilirmi acaba?

6 aydır RX570 Nitro+ 4GB kullanıyorum. Her zaman en güncel sürücüyü çıktığı gün yükledim. Herhangi bir sorun yaşadıysam taş olayım. İşlemcimden gına geldi gelecek, R5 1600 B2'li setupa upgrade edeceğim Ocak'ta :)

DDU ile yeni sürümü kaldırdım sonra eski sürüme geçtim sadece bir kez dondu daha sonra sorun yaşamadım Cpu ışığı ile ilgili yani servise götürmekten de vazgeçtim ekstra olarak Aida64 programını da kaldırdım o açık olduğu zaman bazen donmalar yaşanıyordu şimdilik bir sorun yok yani birkaç gündür.
Ek olarak yeni çıkacak sürücüyü bekliyorum bir de öyle deneyeceğim çünkü bu yeni sürüm baya sorun yaşattı bana.

Biraz perfonmansı kötü etkilediği doğru. İlk yüklediğim zaman Ram'im 8GB olduğundan biraz sorun çıkardı fakat yanında gelen özellikler kullananlar için iyi. AMD kullanıcılarını düşünen değer veren bir firma. Ben memnunum.

Biraz perfonmansı kötü etkilediği doğru. İlk yüklediğim zaman Ram'im 8GB olduğundan biraz sorun çıkardı fakat yanında gelen özellikler kullananlar için iyi. AMD kullanıcılarını düşünen değer veren bir firma. Ben memnunum.
AMD tercihlerimden pişman değilim fakat işte bazen böyle sorunlar olabiliyor teknoloji biraz da şans işi zaten giriş seviye bir ekran kartına sahibim pek öyle sürücü sürümlerinden destek aldığım söylenemez genelde orta seviye ve üst seviye ekran kartları yararlanıyor, bekliyorum bakalım yeni sürüm de neler olacak.

AMD tercihlerimden pişman değilim fakat işte bazen böyle sorunlar olabiliyor teknoloji biraz da şans işi zaten giriş seviye bir ekran kartına sahibim pek öyle sürücü sürümlerinden destek aldığım söylenemez genelde orta seviye ve üst seviye ekran kartları yararlanıyor, bekliyorum bakalım yeni sürüm de neler olacak.
hayırlısı olsun

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı