Adrenalin 2020 Edition 19.12.2 sorunlu sürücü mü?

Turanv1

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sürücüyü yükledikten sonra yeniden başlata bastığım da donmalar yaşandı sistemi ilk açarken hoş geldiniz yazısında ve oyun oynarken bilgisayar donuyor ve görüntü gidiyor. Her ne kadar anakartta CPU ışığı yansa da sorun sürücü de diye düşünüyorum ve oyun oynarken garip garip ses geliyor. Sizler de yaşıyor musunuz bu sorunu?

Anti-Lag ve Enhanced Sync'ı açık mı? Eğer açıksa kapatmayı deneyin.
İkisi de açıkmış evet, şuan kapattım bir de böyle deneyeyim bakalım fakat düzelmezse eski sürüme geçmeyi düşünüyorum çünkü dediğim gibi garip sesler geliyor ve sağ alt köşede görevler yerinde amd simgesi olmuyor.
Yaklaşık 3 aydır AMD sürücüleri sıkıntılı.
Ben genelde pek sıkıntı yaşamıyordum ama bu sürüm de baya hissettim yani umarım sorun sürücüdedir, işlemcime bir şey olmasın 😂

İkisi de açıkmış evet, şuan kapattım bir de böyle deneyeyim bakalım fakat düzelmezse eski sürüme geçmeyi düşünüyorum çünkü dediğim gibi garip sesler geliyor ve sağ alt köşede görevler yerinde amd simgesi olmuyor.

Ben genelde pek sıkıntı yaşamıyordum ama bu sürüm de baya hissettim yani umarım sorun sürücüdedir, işlemcime bir şey olmasın 😂
İsterseniz Steam üzerinden beni ekleyin, Yardımcı olurum.

Dün yükselttim ben de. Ne zaman oyuna girsem anlık takılmalar oluyor ve bip bip sesler geliyor 😄

Dün yükselttim ben de. Ne zaman oyuna girsem anlık takılmalar oluyor ve bip bip sesler geliyor 😄
Tam olarak o ses işte, takılmalar oluyor bir de Fifa 20 oynarken masaüstüne geçip tekrar oyuna girdiğimde görüntü donuyor yani menüden geçiş oluyor fakat görüntü donduğu yer de kalıyor bunu ilk kez sürücü yükledikten sonra yaşadım.

Ayarları biraz kurcalayacağım. Olmadı eski sürücülerden bir tane kurarım.

Ayarları biraz kurcalayacağım. Olmadı eski sürücülerden bir tane kurarım.
Yapacak bir şey yok normalde her zaman en güncel sürücüleri kullanmayı tercih ederim ama sorunlu sürücüye de katlanılmıyor, sürücülerin güncel olması kadar stabil olması da önemli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı