ADSL altyapımı VDSL nasıl yenilerim?

• Konuyu başlatan Clax
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 948

Clax

Centipat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık 3 senedir Vodafone kullanıyorum altyapım ADSL ve resimde de gördüğünüz hızları rutin olarak alıyorum VDSL nasıl yenilerim? Bursa'da 20.000 nüfusluk bir mahalledeyiz. Altyapımı sorguladığımda ADSL portları dolu olarak gözüküyor yeni daireler yapılıyor nasıl olacak bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

resim_2023-10-12_230012310.png

Merhaba yaklaşık 3 senedir Vodafone kullanıyorum altyapım ADSL ve resimde de gördüğünüz hızları rutin olarak alıyorum VDSL nasıl yenilerim? Bursa'da 20.000 nüfusluk bir mahalledeyiz. Altyapımı sorguladığımda ADSL portları dolu olarak gözüküyor yeni daireler yapılıyor nasıl olacak bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1975331

Türk Telekom'a başvurabilirsin.

Eki Görüntüle 1975331
1697141169484.png

😐

Eki Görüntüle 1975331

Bulunduğunuz yerde VDSL altyapısı yoksa tek bir abone olarak yapabileceğiniz bir şey yok maalesef. Telekoma sordunuz mu?

Bir de şu sayfadan tam adresinizi girerek altyapınızda alacağınız maksimum hızı ve internet türünü görebilirsiniz:

Kendiniz yapamazsınız. İnternet sağlayıcısının gelip bizzat altyapıya müdahale etmesi gerekiyor. TürkTelekom altyapısıdır muhtemelen oradaki altyapı, çok zor ADSL'den VDSL'e çekmeleri.
Bizde sanırım saha dolabı olsa gerek VDSL boş port var fakat apartman altyapısı ADSL apartman ile saha dolabı uzaklığı 424 metre tt'yi arasak sadece tek bir daire için altyapıyı yenilerler mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı