ADSL İnternetten VDSL'e Geçebilir miyim?

Lurond

Hectopat
Birkaç senedir 8Mbps Superonline ADSL Kullanmaktayım. Geçen seneye kadar bana en fazla alabileceğimiz hızın 8Mbps daha yukarısına çıkılırsa, internetin çökme gibi durumlarla karşılaşıp tekrar açılamayacağı belirtildi. Tabi ki Superonline ve TTNet'in haritası birkaç sene önceden kalmasından dolayı pek bir sorun yapmadım ancak şimdi TurkNet - Kotasız, VDSL Hızında İnternet ve İnternet altyapısı ve hızı sorgulama gibi sitelerden bakıldığından VDSL2 tarzında bir hız alıyorum. Şimdi ben VDSL'e geçmek istesem Superonline'dan geçebillir miyim?

Ekran Alıntısı1.PNGEkran Alıntısı2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç senedir 8Mbps Superonline ADSL Kullanmaktayım. Geçen seneye kadar bana en fazla alabileceğimiz hızın 8Mbps daha yukarısına çıkılırsa, internetin çökme gibi durumlarla karşılaşıp tekrar açılamayacağı belirtildi. Tabi ki Superonline ve TTNet'in haritası birkaç sene önceden kalmasından dolayı pek bir sorun yapmadım ancak şimdi TurkNet - Kotasız, VDSL Hızında İnternet ve İnternet altyapısı ve hızı sorgulama gibi sitelerden bakıldığından VDSL2 tarzında bir hız alıyorum. Şimdi ben VDSL'e geçmek istesem Superonline'dan geçebillir miyim?

Eki Görüntüle 307901Eki Görüntüle 307902

O alt yapı sorgulama sistemlerine güvenmeyin, modem ara yüzünden bakın alabileceğiniz değerlere.

Tabiki Vdsl modemi sonradan alacağım ancak şu an Vdsl'e geçebilir miyim sorusu benim için daha fazla önem taşımakta. Şimdi Superonline'ı arayıp kendim soracağım.:kararsız:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı