AGT Kargo ürünü teslim etmeyip iade ediyor

furkanevn

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Amazon'dan ürün aldım AGT Kargo dün bana getiricekti ben evde değildim kendi numaramı vermiştim fakat ailem evdeydi. Ben meşgulken 3 kez aramışlar ulaşamamışlar Amazon'da adres bulunamadı yazmışlar ama ben adresi vs. hepsini doğru girmiştim. Bulamamışlar şu an ürün gönderici firmaya iade edilecekmiş yazıyor. Tekrar mı 1 hafta ürünün gelmesini bekleyeceğim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-11-22-10-55-45-47_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-11-22-10-55-45-47_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 28
Agt kadar rezil bir firma görmedim. Maalesef ürün iade edilecek bir daha almanız gerekecek hocam. Benzer bir şey yaşadım, Amazon'a altı, yedi kere bağlanmama rağmen bir şey yapamadılar.

Hocam ürünün para iadesi mi yapılacak yoksa gönderici firmaya iade edilip tekrar mı kargolanacak.

Hocam ürünün para iadesi mi yapılacak yoksa gönderici firmaya iade edilip tekrar mı kargolanacak.
Teslim edilmeyen kargo ertesi iş gününde tekrar dağıtıma çıkması gerekiyor sanırım. Diğerlerinde böyle.

Yalnız, bu tür durumlarda kargonun en yakın teslim alma noktasına gönderilmesi gerekmez miydi?

Teslim edilmeyen kargo ertesi iş gününde tekrar dağıtıma çıkması gerekiyor sanırım. Diğerlerinde böyle.

Yalnız, bu tür durumlarda kargonun en yakın teslim alma noktasına gönderilmesi gerekmez miydi?
AGT'de normal denebilecek hiç bir şey yok maalesef. Sonraki günlerde dağıtıma çıkarıldı diye mesaj atıp, gün sonunda geldik yoktunuz diye SMS atmaları da muhtemel. Bizzat yaşadım oradan biliyorum tüm gün evdeyken, geldik yoktunuz SMS'ini atan rezil bir firma AGT.

Yeni konular

Geri
Yukarı