Ailem fikirlerime saygı duymuyor

Onlardan bir b*k olmuş ya sanki... Boş ver onları.

Evet sanki onlar bir b*k olmuş bir de bana kızıyorlar aslında ailemin radyo televizyon okumamı istememesinin sebebi 2 yıllık bölüm olduğu için çünkü onlara göre 2 yıllık üniversite okuyan herkes işsiz ve aç kalıyormuş düşüncelerine bakın.
Kolay mı? En zor mesleklerden birisi.

En zor meslek doktorluk bir de beni kan tutuyor doktor olamam.

Evet sanki onlar bir b*k olmuş bir de bana kızıyorlar aslında ailemin radyo televizyon okumamı istememesinin sebebi 2 yıllık bölüm olduğu için çünkü onlara göre 2 yıllık üniversite okuyan herkes işsiz ve aç kalıyormuş düşüncelerine bakın.

En zor meslek doktorluk bir de beni kan tutuyor doktor olamam.
Bölümü bitirip ne olmak istiyorsunuz kameraman mı? Meraktan soruyorum.

Size başarılar ben şahsen yazılımcı olmak istiyorum ama benim daha çok yolum var seneye LGS'ye giriyorum umarım iyi bir not alırım.

Teşekkür ederim size de başarılar bir de sizce ailem neden 2 yıllık bölüm okumamı istemiyor ben 2 yıllık radyo ve televizyon programcılığı bölümünü okumak istiyorum çünkü o bölüm zaten 2 yıllık aiileme göre 2 yıllık üniversite okumaya değmezmiş ve 2 yıllık üniversite okuyanların hepsi işsiz ve aç kalıyormuş aileme göre siz ne düşünüyorsunuz* sizce 2 yıllık radyo TV bölümünü okumalı mıyım?

Teşekkür ederim size de başarılar bir de sizce ailem neden 2 yıllık bölüm okumamı istemiyor ben 2 yıllık radyo ve televizyon programcılığı bölümünü okumak istiyorum çünkü o bölüm zaten 2 yıllık aiileme göre 2 yıllık üniversite okumaya değmezmiş ve 2 yıllık üniversite okuyanların hepsi işsiz ve aç kalıyormuş aileme göre siz ne düşünüyorsunuz* sizce 2 yıllık radyo TV bölümünü okumalı mıyım?
Hocam bilen birine sormak daha iyi olur ben daha ortaokuldayım :D doktorlar daha fazla okumuyor mu? Bide ne alakası var 2 yıllık okuyunca iş bulamamanın.

Hocam bilen birine sormak daha iyi olur ben daha ortaokuldayım :D doktorlar daha fazla okumuyor mu? Bir de ne alakası var 2 yıllık okuyunca iş bulamamanın.

İşte oda ailemin cahilliği.
En mi en rezil semt olan Esenler, karabayır arasında, tuvalette hap çekilip günde üç kere polis genilen meslek lisesinden mezun olup tıp okuyan tanıdığım vardı. 4 yıllık Survivor.
aslında ailemin radyo televizyon okumamı istememesinin sebebi 2 yıllık bölüm olduğu için çünkü onlara göre 2 yıllık üniversite okuyan herkes işsiz ve aç kalıyormuş düşüncelerine bakın.
Yalan söylemenize gerek yok. Tıp kazanamayacağınızı veya tıp okumak istemediğini söyleyin. Dinlemezlerse kafaya takmayın ve devam edin.
aslında ailemin radyo televizyon okumamı istememesinin sebebi 2 yıllık bölüm olduğu için çünkü onlara göre 2 yıllık üniversite okuyan herkes işsiz ve aç kalıyormuş düşüncelerine bakın.

Zaten takmıyorum.

Son düzenleme:
İşte oda ailemin cahilliği.

Zaten takmıyorum.
Hocam moderatörler biraz sonra yazım yanlışından cezayı yapıştıracaklar bence modlar görmeden mesajını düzenlersen iyi olur :D.

Meslek lisesinden çıkıp tıp kazanmak mümkün mü artık? :D Türkiye'de yapabilen varsa gösterin bana, elini öpeyim.

Hayat senin hayatın, başardığında bununla övüneceğin gibi başarısız olursan sonuçlarına sen katlanacaksın. Kendi istediğini yap, aileni de takma. Zaten istedikleri şey artık olabilecek bir şey değil.
Olabilir. Lakin bir fen lisesine gidene göre daha zor şartlarda gerçekleşir. Fen lisesine giden 6+ saat uyur. Meslek lisesine giden 3saat falan uyuyarak kazanabilir. Çünkü meslek lisesine gidenin ortaokuldaki temel açığını da kapatması gerekir. Ha birde dersleri dinlemeyip kendin derste ekstra kendi ders çalışmalarını yapman ve meslek lisesi kötü arkadaş çevresinden soyutlaman lazım.

Geri
Yukarı