Ailem LGS'de başaramayacağımı söylüyor

İster inanın ister inanmayın masamın üstünde deneme var soru çözüp onu yapacaktım heves falan kalmadı.
Hocam gidip gözlerinin önünde yapın.
İster inanın ister inanmayın masamın üstünde deneme var soru çözüp onu yapacaktım heves falan kalmadı.
Hocam sizle konuşunca benim ders çalışma isteğim arttı ama ilk sizin sorununuzu çözelim.

Sıkıntı etmeyin, kalmış şurada 3 ay. Övünç kağıdınızla yüzlerine vuracağınızdan eminim. Belki de onlar ayrımcılık yapmak istemiyordur fakat sizin çalışmadığınızı düşünüyorlardır. Yani niyetleri iyi de olabilir.

Sıkıntı etmeyin, kalmış şurada 3 ay. Övünç kağıdınızla yüzlerine vuracağınızdan eminim. Belki de onlar ayrımcılık yapmak istemiyordur fakat sizin çalışmadığınızı düşünüyorlardır. Yani niyetleri iyi de olabilir.

İyi niyet değil sanayiye vericem umudum yok diyor ortalamam düşük olsa tamam adam haklı ama iyi bir yerlere varabilecek kapasitedeyim.

Onları sen tınlama bana da aynısı yapılıyor hocalarım bana okurdiyor hatta bizim yazlıkta komuşumuz var 80 yaşlarında karı koca biri matematik biri fen hocası çocukları da başarılı birisi boğaz içi üniversitesinde profesör biri doktor biri inşaat mühendisi böyle bir ailenin bana umudu varken ailemin bana yok dönen muhabbet sen hangi liseye gideceksin dediklerinde hemen dalga geçip imam hatip diyorlar ama yazılıda çok başarılıyım hocalarım memnun ama nafile sen takma ben ailemi kafama bile sokmuyorum artık oyun oynadığımda ara sıra bağırıyorlar tamam deyip geçiyoum benim moralim bile kalmadı ama eh işte.
bu arada slayer sen Twitch yayıncısı mısın lütfen moderatörler banlamasın bir arkadaşım slayer diye ondan sordum

Geri
Yukarı