Ailem yıkılıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ebeveynler arada çocuklaşır. Bunun için kendini üzme. Büyüyüp aile kurduğunda empati yapacağın durumlardan birisi. Birazda tecrübe. Umarım en yakın zamanda daha huzurlu günlerin olur. ☺️
Umarım sağolun
Kesin cinler yüzündendir. Eskişehir'in cinleri meşhurmuş.
Aynen öyle birşey varmış.
Umarım sağolun

Aynen öyle birşey varmış.
Benim anneannemin köyünün yarısı büyücüymüş duyduklarıma göre.

Umarım sağ olun.

Aynen öyle bir şey varmış.

Benim anneannemin köyünün yarısı büyücüymüş duyduklarıma göre.

Yahu hiç aklıma gelmezdi ama ailene düşmanlık ya da haset duyan birisi var mı (annene vs. de sorabilirsin) ? Olaylar birden mi başladı yoksa sürekli arada sırada olur muydu? Annen baban arasında geçen olayı iki taraftan da dinleyip tam olarak anladıktan sonra mantıklı bir olay mı mantıksız mı yazabilir misin? Düşük bir ihtimal ve muhtemelen forumda inanmayanda olacaktır ancak büyü vs. olabilir. Soruların aciliyeti yok ortam müsait olduğu bir anda yazabilirsin.

(Bunun önceki uzun mesajımla alakası yok o dediklerim halen geçerli. )

Yahu hiç aklıma gelmezdi ama ailene düşmanlık ya da haset duyan birisi var mı (annene vs. de sorabilirsin) ? Olaylar birden mi başladı yoksa sürekli arada sırada olur muydu? Annen baban arasında geçen olayı iki taraftan da dinleyip tam olarak anladıktan sonra mantıklı bir olay mı mantıksız mı yazabilir misin? Düşük bir ihtimal ve muhtemelen forumda inanmayanda olacaktır ancak büyü vs. olabilir. Soruların aciliyeti yok ortam müsait olduğu bir anda yazabilirsin.

(Bunun önceki uzun mesajımla alakası yok o dediklerim halen geçerli. )
Hocam bu olaylar aslında ben doğmadan önce de oluyormuş zaten ve hala devam ediyor ama sene de bir kere 6 ay da bir gibi devam ediyor.Onun dışında biz diğer aile fertlerine saygımız sonsuz çok da iyi anlaşırız yani büyü olacağını zannetmiyorum.Bence iki tarafta da haksızlık var babam çok agresiftir bir şeye taktımı takar ve ısrarcıdır annem bişeye takar trip atar başka birisine sinirlendiği halde sana bile çatar.Bu şekilde.Umarım büyü vesaire yoktur.BÜYÜ YAPMAYALIM YAPTIRMAYALIM!

Hocam bu olaylar aslında ben doğmadan önce de oluyormuş zaten ve hala devam ediyor ama sene de bir kere 6 ay da bir gibi devam ediyor.Onun dışında biz diğer aile fertlerine saygımız sonsuz çok da iyi anlaşırız yani büyü olacağını zannetmiyorum.Bence iki tarafta da haksızlık var babam çok agresiftir bir şeye taktımı takar ve ısrarcıdır annem bişeye takar trip atar başka birisine sinirlendiği halde sana bile çatar.Bu şekilde.Umarım büyü vesaire yoktur.BÜYÜ YAPMAYALIM YAPTIRMAYALIM!
Biz teknoloji formuyuz abi. Bizim de nano robotlarımız yok mu vs atsınlar.

Senin sakin kalman çok önemli. Her şey senin elinde şu an.

Sakın annenin ya da babanın karşı tarafı kötülemesine izin verme/dinleme. onların da sakin kalmasını sağla.

Olayların daha da büyümesine engel olmaya çalış. Şu an ikisi de doğru düşünemiyor.

Cinayet gibi bir olaydan şüphe ediyorsan içeriye alma.

En önemlisi kardeşine destek çık, kavga çıktığında kulaklık ile müzik dinlettir ki kavgayı duymasın. Odasının kapısını kilitle ne onlar girsin ne de kardeşin dışarı çıksın.

Tedbirli ol.

Aklıma geldikçe daha yazarım.
Sitede özelden konuşma gibi bir özellik varsa müsait olduğunuzda konuşabiliriz.

Annemle uzunca konuştum.Annemin dediklerine göre ben şunu çıkardım anneme dedimki anne babamı eve almasan evi nasıl geçindireceksin dedim o da onun çilesine çekceğime aç kalırım daha iyi dedi annem çok çok çok ciddi eve hayatta almaz babamı babama mesaj atsam baba annem seni eve almayacakmış desem iyi olabilirmi ki ?
Senin sakin kalman çok önemli. Her şey senin elinde şu an.

Sakın annenin ya da babanın karşı tarafı kötülemesine izin verme/dinleme. onların da sakin kalmasını sağla.

Olayların daha da büyümesine engel olmaya çalış. Şu an ikisi de doğru düşünemiyor.

Cinayet gibi bir olaydan şüphe ediyorsan içeriye alma.

En önemlisi kardeşine destek çık, kavga çıktığında kulaklık ile müzik dinlettir ki kavgayı duymasın. Odasının kapısını kilitle ne onlar girsin ne de kardeşin dışarı çıksın.

Tedbirli ol.

Aklıma geldikçe daha yazarım.
Sitede özelden konuşma gibi bir özellik varsa müsait olduğunuzda konuşabiliriz.
Sağolun hocam ben olmadı size instagram vesaire sosyal medya hesabınız varsa verebilirsiniz ordan bir iletişime geçebiliriz.

Sağ olun hocam ben olmadı size Instagram vesaire sosyal medya hesabınız varsa verebilirsiniz oradan bir iletişime geçebiliriz.

The_kaanq Instagram adım.
Numaramı verebilirim isterseniz.
(Forumda sorun çıkarır mı bilmiyorum numara)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı