Ailem yıkılıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar öncelikle herkese huzur dolu ömürler diliyorum.
Biz 4 kişilik bir aileyiz. Ben, kız kardeşim annem ve babam. Bizim bu olaylar ta bu senenin başında başladı ama önceden bu kadar ciddi değildi, kavga edip barışırlardı annem ve babam.
Bu sefer işin suyu çıktı. Bu son olan olaydan sonra annem bana geldi, dedi ki "Ben artık babanı istemiyorum, psikolojimi bozdu ve akşam eve gelince eve almayacağım." fakat şöyle bir durum da var; annemin işi yok. Dedemlere sığınsa desem, onlarla kavgalı ama beni ve kardeşimi seviyorlar. Dedemlerde kalsam, onların ekonomik durumu kötü ve ben de tam eğitim hayatımın en önemli noktasındayım. Babam da çok agresif birisi ama ekonomik durumu iyi. Bu akşam belki ölebilirim de, Allah muhafaza. Hakkınızı helal edin. Ne yapacağımı bilemiyorum, çok karışık durumdayım. Lütfen yardım edin!
Anlaşamıyorlarsa ayrılsınlar, annen de bi zahmet iş bulsun.
Anne baba ayrı yaşamak, sürekli kavga eden anne babayla yaşamaktan bin kat iyidir.
Ne olsun istiyorsun? Sabah uyandığında annenin ya da babanın cesedini bulmak mı?
Annenin işi yokmuş, bahaneye bak!

Hocam bu olaylar aslında ben doğmadan önce de oluyormuş zaten ve hala devam ediyor ama sene de bir kere 6 ay da bir gibi devam ediyor. Onun dışında biz diğer aile fertlerine saygımız sonsuz çok da iyi anlaşırız yani büyü olacağını zannetmiyorum. Bence iki tarafta da haksızlık var babam çok agresiftir bir şeye taktımı takar ve ısrarcıdır annem bir şeyye takar trip atar başka birisine sinirlendiği halde sana bile çatar. Bu şekilde. Umarım büyü vesaire yoktur. Büyü yapmayalım yaptırmayalım!

Ah en çok şu büyü yapanlara ve yaptıranlara nefret ve kin duyuyorum. Senin ne haddine başkasının hayatıyla oynamak. Ah elimde bir fırsat olsa hepsini en acılı şekilde inlete inlete öldürürdüm de işte... Büyüden şüpheleniyorsanız; bilindik bir hocaya durumunuzu iletin, para almadan anında teşhisi koyar.

Beyler babam geldi eve annem kapıyı zorladı babam sürekli bizi aradı ama telefonu bize açtırtmadı.Şuan babamın mesajına göre Babaannemde kalıyormuş.
Arkadaşlar eğer bunu okuyorsanız babamla telefonda 15 dk konuştum dediklerine göre o da annemden şikayetçi geçmişte taa 16 sene öncesine kadar onun çilesini çekmiş adam telefonda ağladı o ağlayınca bende ağladım.Dediklerine göre pazarda yaşanan olay şuymuş Kardeşim parkta oynamak istemiş babam da kabul etmiş babam da kardeşime annene sor önce ama demiş kardeşim sormuş annem de kızmış gidemezsin demiş durduk yere hiçbirşey yokken olaylar olmuş pazar mevzusu kısaca böyleymiş ben şahsen babamın daha haklı olduğunu düşünüyorum çünkü annem bizim babam ben ve kardeşimin resmen kişilik haklarımızı ihlal ediyor karşı çıkıyor. "Akşam gelmeyeceksin eve bir daha gelirsen açmayacağım kapıyı açacaksın boşanma davasını boşanacağız seninle anlaşamıyoruz biz bunu anla ve kabul et artık evliliği yürütemiyoruz seninle" Bu da annemin akşam babama yazdığı mesaj.Siz olayların tam nasıl olduğunu bilmiyorsunuz ama siz ne yapardınız ?

Son düzenleme:
Beyler babam geldi eve annem kapıyı zorladı babam sürekli bizi aradı ama telefonu bize açtırtmadı.Şuan babamın mesajına göre Babaannemde kalıyormuş.
Arkadaşlar eğer bunu okuyorsanız babamla telefonda 15 dk konuştum dediklerine göre o da annemden şikayetçi geçmişte taa 16 sene öncesine kadar onun çilesini çekmiş adam telefonda ağladı o ağlayınca bende ağladım.Dediklerine göre pazarda yaşanan olay şuymuş Kardeşim parkta oynamak istemiş babam da kabul etmiş babam da kardeşime annene sor önce ama demiş kardeşim sormuş annem de kızmış gidemezsin demiş durduk yere hiçbirşey yokken olaylar olmuş pazar mevzusu kısaca böyleymiş ben şahsen babamın daha haklı olduğunu düşünüyorum çünkü annem bizim babam ben ve kardeşimin resmen kişilik haklarımızı ihlal ediyor karşı çıkıyor. "Akşam gelmeyeceksin eve bir daha gelirsen açmayacağım kapıyı açacaksın boşanma davasını boşanacağız seninle anlaşamıyoruz biz bunu anla ve kabul et artık evliliği yürütemiyoruz seninle" Bu da annemin akşam babama yazdığı mesaj.Siz olayların tam nasıl olduğunu bilmiyorsunuz ama siz ne yapardınız ?
Sen kardeşinle daha fazla ilgilenip olaylardan uzak tutmaya çalış. Onlar ne halt yiyorsa yesin. Annenin ruhsal sorunu var mı? Her şeye bu kadar kolay mı sinirleniyor?

Sen kardeşinle daha fazla ilgilenip olaylardan uzak tutmaya çalış. Onlar ne halt yiyorsa yesin. Annenin ruhsal sorunu var mı? Her şeye bu kadar kolay mı sinirleniyor?
Ya aslında hemen sinirlenmiyor ama geçmişte yaşanmış olayları şimdiye bağlıyor ve kafaya çok takıyor ve çok asosyal hiç arkadaşı olduğunu görmedim.

Aile büyüklerin yok mu senin? 14 yaşındaki bir çocuğun bu olayları içli dışlı yaşaması normal değil. Akrabalarınızın bundan haberi yok mu? Onların duruma el atmaları gerekiyor. Deden, babaannen falan hiç mi bir şey demiyor bu duruma?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı