Ailem yıkılıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
19 sayfalık hikayenin sonuna geldim hocam geçmiş olsun yani empati kurduğumda çok kötü hissettim umarım liseye geçtiğinizde sorunlarınızı paylaşabileceğiniz arkadaşınız ve ileride güzel bir mesleğiniz olur.

19 sayfalık hikayenin sonuna geldim hocam geçmiş olsun yani empati kurduğumda çok kötü hissettim umarım liseye geçtiğinizde sorunlarınızı paylaşabileceğiniz arkadaşınız ve ileride güzel bir mesleğiniz olur.
İnşallah hocam okuduğunuz için çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar öncelikle herkese huzur dolu ömürler diliyorum.
Biz 4 kişilik bir aileyiz. Ben, kız kardeşim annem ve babam. Bizim bu olaylar ta bu senenin başında başladı ama önceden bu kadar ciddi değildi, kavga edip barışırlardı annem ve babam.
Bu sefer işin suyu çıktı. Bu son olan olaydan sonra annem bana geldi, dedi ki "Ben artık babanı istemiyorum, psikolojimi bozdu ve akşam eve gelince eve almayacağım." fakat şöyle bir durum da var; annemin işi yok. Dedemlere sığınsa desem, onlarla kavgalı ama beni ve kardeşimi seviyorlar. Dedemlerde kalsam, onların ekonomik durumu kötü ve ben de tam eğitim hayatımın en önemli noktasındayım. Babam da çok agresif birisi ama ekonomik durumu iyi. Bu akşam belki ölebilirim de, Allah muhafaza. Hakkınızı helal edin. Ne yapacağımı bilemiyorum, çok karışık durumdayım. Lütfen yardım edin!
Aynı duruma girdim bir kaç yıl önce. Annem ve babam ayrıldı, ben dedemlerde kalmaya başladım, annemin ne yaptığını bilmiyorum çünkü dedemlerle kavgalı.

Bizdedir oluyor maalesef. Ama ta ertesi gün ya da yarım saat içinde düzeliyor.

Babaniz gerçekten cok iyi biriymiş benim babam içki içip evin içinden geçerdi kendisi en azindan babanız düzgün birisi mutlu olun İstanbul'da yasiyorsaniz sanayi konusundada yardimci olabilirim bu arada

Benim hala tanıdığım sanayi ustaları var bende yardım ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı