Aileme Anime'lerin kötü olmadığını nasıl anlatırım?

Evet aptal bir soruyla karşınızdayım arkadaşlar. Uzuun süredir anime izliyorum ben. Ailem biliyordu ama bir şey demiyorlardı. Annem ve babam öğretmen. Son zamanlarda manga almaya başladım ve okuyup toplamayı seviyorum. Çizimim iyi olduğundan tahmin edebileceğiniz üzere waifu'cuklarımı çizmeye bayılırım :D Bugün telefon arka planımda RAM'i görünce babam bana şöyle sert bir bakış attı ve dedi ki; bunun erkeği yok mu neden kız koyuyorsun? Ben de "sorun mu olur? " dedim ve telefonumu alıp gittim. Sonra geldi konuştu işte neden kız koyuyormuşum da bilmem neymiş falan. Ben de tek kelime etmedim çünkü fayda etmeyeceğini biliyorum. Babam öyle çok kontrolcü veya nasıl denir bilmiyorum ama gerçek anlamda "geri kafalı" biri değildir ama tutumu çok garibime gitti. Anime izlememe de karışmaya başladı vesaire. Asıl ben oraya RAM yerine Levi, Kaneki falan koysam garip olmaz mı?

12 Sayfa yazı var. Hepsini okuyamayacağım o yüzden yazılmış bir şeyleri tekrardan yazabilirim ama aileyle izlenecek animeler önerebilirim. Her biri gayet başarılı olduğu gibi kendini tekrar izletebilir ve ön yargılarını yıkmalarına yardımcı olabilir.

• Violet Evergarden
  • Steins;Gate
  • Erased
  • Attack on Titan
  • One Punch Man (Argoya karışacaklarsa önermem, komedi türü)
  • Arte
  • Koe no Katachi (Film)

Yeni konular

Geri
Yukarı