Aileme arkadaşlarımın tinerci olmadığını nasıl anlatabilirim?

Sana değil arkadaşlarına güvenmiyorum diyorlar.

Arkadaşsız kalmanın ileride ne tür tramvalara yol açabileceğini, hangi sıkıntılara sokabileceğinden bahset. Hatta biraz da g*tünden sıkarak "şizofreni gibi psikolojik rahatsızlıklara yol açabiliyormuş anne arkadaşsızlık" diyebilirsin.

Arkadaşlar merhaba ben şimdi mesela arkadaşlarımla buluşmak istiyorum direkt olarak bilgisayar oynuyorsun işte ne gerek var buluşmaya gidemezsin gibi gibi şeyler söylüyorlar ve bahane olarak coronayı sunuyorlar ama anladığım kadarıyla arkadaş ortamıma pek güvenmiyorlar ki arkadaş ortamımda onların düşündüğü gibi şeyler yok sigara içen var evet tabii ki ama bu benim de sigara içeceğim anlamına gelmiyor yani aileme artık sosyalleşmem gerektiğini nasıl anlatabilirim?
Müthiş bir başlık, müthiş bir açıklama 👏

Korona var, dışarıya çıkmaman gerekiyor. Korona bittiği zaman arkadaşlarınla buluşabilirsin.

Arkadaşlarının "badboy" olmadığını ispatlamak için babanı arkadaş ortamına çağırabilirsin 👍

Müthiş bir başlık, müthiş bir açıklama 👏

Korona var, dışarıya çıkmaman gerekiyor. Korona bittiği zaman arkadaşlarınla buluşabilirsin.

Arkadaşlarının "badboy" olmadığını ispatlamak için babanı arkadaş ortamına çağırabilirsin 👍

Dediğim gibi kız arkadaşımı nasıl tanıştıracağım hani babamı tanısanız bu kadar rahat olamazsınız kızı babamla tanıştırsam 2. gün ayrılır benden babamı en iyi şu şekilde anlatabilirim.
Ağzında sigara varken ve onu büyük bir keyifle içerken sigaranın zararlarından bahseden biri...

Dediğim gibi kız arkadaşımı nasıl tanıştıracağım hani babamı tanısanız bu kadar rahat olamazsınız kızı babamla tanıştırsam 2. gün ayrılır benden babamı en iyi şu şekilde anlatabilirim.
Ağzında sigara varken ve onu büyük bir keyifle içerken sigaranın zararlarından bahseden biri...

Olum 15 yaşında ne sevgilisi, sen hangi ildesin 15 yaşında sigara içenler falan ben Adana'da tekin olmayan yerlerdeyim bizim burada bile yok :D

Yeni konular

Geri
Yukarı