Aim geliştirme

Surf girmeyin hocam. Aim_botz da spray atarak vurmaya çalışın. One tap size pek bir şey katmaz. Burst atıp 180 derece dönüp tekrar burst atarak ilerleyin. Daha sonra toplulukta wasp dm sunucularını kullanabilirsiniz.
Surf girmeyin mi? Surf olmazsa olmazlardandır. Kas hafızasını geliştirir.

Surf kas hafızasını değil, Aiminin stabilitesini geliştirir bir nevi. Kas hafızasını surf ile geliştirmek efsane gibi bir şey. Zaten bot vursan, 1-2 flick denemeleri yapsan kas hafızan yine gelişir. Siz başka bir şekilde mi surf oynuyorsunuz bilmiyorum tabii ama, Normal profesyonel surfun kas hafızasıyla uzaktan yakından alakası yok. Momentum kaybetmemek için yavaşça döndüğün bir oyunla hızlı aim ve flick yeteneği gerektiren bir oyun modunda antrenman olarak kullanılması söylerken bile mantıklı gelmiyor.

Kim diyo hocam? Tabi kişiden kişiye göre değişir de şu ana kadar 1 kere bile girmedim surf? İnanın eksikliğini de gram hissetmiyorum hiçbir oyunda. Zaman kaybı olarak görüyorum. Pro topluluk sunucusundaki 30 dklık bi dm çok daha worth zaman açısından.

Hocam DM giriyorum bir yerden çıktığım gibi HS yiyorum, adamlar havada Deagle ile HS atıyor. Kill alıyorum fakat ölümümde fazla ve çok fazla arkalanıyorum.

Geri
Yukarı