Elektronik Ajazz AK680 AliExpress üzerinde 735,81TL!

Başka alternatif olmadığından ben de aldım arada tuşlar basmıyor kabloyu çıkarıp takıyorum düzeliyor bunu yanlışlıkla kısayolla falan yapıyor olabilirim ama böyle bir kısayol yoksa sorun olabilir

Aynen şans işi gerçekten. Born Switch midir nedir ondan aldım taş gibi kullanıyorum. Hatta space tuşunu aşırı sevdim oyunda gereksiz yere basıyorum o derece. Hafif ucundan dokunsan bile algılıyor güzel bir şey. Gamepower alacağıma iyi ki bunu almışım diyorum.
Hocam bende aldım brown switch siz ne zamandır kullanıyorsunuz yazılar siliniyor mu peki ?

Normalde şu an 825TL tutuyor ama ödeme yaparken bir kere daha gümrük vergisi kesiyor ve 1000 küsürlere çıkıyor. Nedenini bilen var mı?
-- yeni hesap açınca düzeldi

Son düzenleme:
Başka alternatif olmadığından ben de aldım arada tuşlar basmıyor kabloyu çıkarıp takıyorum düzeliyor bunu yanlışlıkla kısayolla falan yapıyor olabilirim ama böyle bir kısayol yoksa sorun olabilir.

Bende de aynı sorun var 2 aydır.

Merhaba tekrardan. :D bir önceki indirim konumda Z11 indiriminden bahsetmiştim ve bu bütçede alınabilecek en iyi klavyelerden biri olduğunu belirtmiştim. Bu modelde aynı şekil. Alınabilecek en iyi modellerden biridir bu da bilginiz olsun. Kendisi Z11 gibi 1000 TL civarlarındaydı uzun süredir. Bu şekil bir düşüş yaşamışken kesinlikle alınır.

Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Bunu da aynı şekil yeni bir hesap açarak satın alın alacaksanız. (fiyata her şey dahil.)

Eki Görüntüle 2156951

Anlık olarak jeton kısmından indirimli denk getirirseniz 719 TL gibi bir fiyata geliyor. Sepetinize ekleyin dursun o zamana jeton indirimleri kısmında olacaktır 110 TL jeton indirimi alabilirsiniz tabii yeteri kadar jetonunuz olmalı.

Böyle oluyor tam olarak.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240414-142708.png
    Screenshot_20240414-142708.png
    122,8 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:
Merhaba tekrardan. :D bir önceki indirim konumda Z11 indiriminden bahsetmiştim ve bu bütçede alınabilecek en iyi klavyelerden biri olduğunu belirtmiştim. Bu modelde aynı şekil. Alınabilecek en iyi modellerden biridir bu da bilginiz olsun. Kendisi Z11 gibi 1000 TL civarlarındaydı uzun süredir. Bu şekil bir düşüş yaşamışken kesinlikle alınır.

Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Bunu da aynı şekil yeni bir hesap açarak satın alın alacaksanız. (fiyata her şey dahil.)

Eki Görüntüle 2156951
Hocam Allah razı olsun kaptım bi tane
Screenshot_1.png

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    60,6 KB · Görüntüleme: 20

Yeni konular

Geri
Yukarı