Akbank internet limiti artmıyor

Devilcry1105

Hectopat
Herkese merhaba, Akbank kredi kartımın 2000 lira limiti var. 4 gün önce 1600 liralık harcama yaptım internet üzerinden sonra iptal etmek zorunda kaldım. Param yattı hesaba. Kredi kartına borcum yok. Kullanılabilir internet limiti 400 lira olarak kaldı. Akbank'ı aradım 2 gün sonra öyle olmaması lazım her gün yenileniyor dendi, şikayet oluşturuldu. Bugün sonuç geldi: E-ticaret limitinizi mobil bankacılık kanalından güncelleyerek yeniden işlem denemenizi rica ederiz.'. Bunu nasıl yapacağım bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Yaptığınız harcama bir sonraki ekstre döneminde siliniyor. Daha önce benim de başıma geldi. Ay başında ekstre kesildiğinde düzeliyor. Akbank'ta maaş müşterisiyim 2 yıldır kullanıyorum. Böyle sıkıntıları çok var. Mesela kartla alışveriş yaparken e-ticarette limit olmaması veya benim bu limiti ayarlayabilmem gerekirken banka kafasına göre işleme izin veriyor. Laptop alacaktım 17 bin TL işleme izin vermedi geçen hafta. Ekstreyi bekleyin.

Yaptığınız harcama bir sonraki ekstre döneminde siliniyor. Daha önce benim de başıma geldi. Ay başında ekstre kesildiğinde düzeliyor. Akbank'ta maaş müşterisiyim 2 yıldır kullanıyorum. Böyle sıkıntıları çok var. Mesela kartla alışveriş yaparken e-ticarette limit olmaması veya benim bu limiti ayarlayabilmem gerekirken banka kafasına göre işleme izin veriyor. Laptop alacaktım 17 bin TL işleme izin vermedi geçen hafta. Ekstreyi bekleyin.
Yani her ay sadece bi kere mi harcayabiliyoruz?

Yeni konular

Geri
Yukarı