AKP'nin İstanbul'a ihanetinin anatomisi

RTE’nın belediye başkanlığı yaptığı dönemden beri İstanbul’da ikamet ediyorum. Topbaş ve Mevlüt Uysal’ı geçtim oturduğum ilçenin belediye başkanı 1 kere göremedim. Bilboardlara kendi fotoğrafını boy boy görmesek tanımayacaktık. Geldiği dönemden beri İmamoğlu’nu en az 7, 8 kez gördüm. Bunların 2’si semt pazarında. Bir kaç kez gördükten sonra pek umursamadım artık. Sanırım Avrupa’da başkanlarını parkta görüp ayağa kalkmayan vatandaş gibi olduk. Demek istediğim daha halka karışmaktan çekiniyorlar ya da o ihale senin, o ihale benim vakit bulamıyorlar. 😇

Kadir topbaş döneminde İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne Hollanda'dan alınan otobüsler!

Tanesi: 1.307.950 €
50 tanesi: 65.397.500 €
Yaklaşık: 1.200.000.000 ₺

Normal fiyatının 4 katına alındı ve kullanılmadan çöpe atıldı! Akp'nin ihanet ettiği bir il daha olan İstanbul'un eski hallerini hatırlamak istemiyoruz.

Eki Görüntüle 1468838

Bursa'da da aynısı yıllardır bir tramvay hattı yapamadalır ve her ay ulaşıma zam gelip duruyor vergilerde cabası nereye gidiyor bu paralar acaba 6 yılda 1 tramvay hattı mı yapılır bu kadar para akarken?

Bursa'da da aynısı yıllardır bir tramvay hattı yapamadalır ve her ay ulaşıma zam gelip duruyor vergilerde cabası nereye gidiyor bu paralar acaba 6 yılda 1 tramvay hattı mı yapılır bu kadar para akarken?

Aslında paralar namusu ve şerefi olmayan milletim tarafımdan ; ona kötülük eden ona işkence zulmeden onu alıkoyan onu angaryaya koşan onu her fırsatta semiren resmen içinden geçenlere ; bu yaptığı hizmetin karşılığı olarak milletim tarafından işbu kötücüllere veriliyor .

Çünkü milletim para nedir emek nedir bilmez , o yüzden milletim elindeki paranın hemen hepsini mazoşistlik fantezi ve bilimum sadistçe ihtiyaçların ve yemlenmenin oltalanmanın karşılığı olarak bu insanlara sürekli verirler .

Yani milletimi aslında her gün sağlam dayak yiyen harbbbiii erkek sevdalısı keko cahil kızlar gibi düşünebilirsin . Bu kızlar arasında harrbbi erkekler kızları pavyonda çalıştırıp nasıl pavyondan kazandığı paraya el koyuyorlarsa kumacık mumacık falan .

Aynı şekilde namusu ve şerefi olmayan milletim içinde durum böyledir .

Yani milletimi pavyonda meze yaparlar , milletimde kendisini meze yapanlara her ay kazandığını verir . Gül gibi geçinir giderler .

Çünkü milletim için AKP Harbbiiii Erkektir .

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

20 senedir aynı partiyi seçen cahil halk suçlu zaten hocam, siz de haklısınız.

Türkiye'nin yakın dönem Cumhuriyet dönemi ve Osmanlı 1900 ' lü yıllar dönemi tümünü sosyokültürel demografik sosyodemografik unsurlar bakımından incelediğiniz zaman :

Hep aynı terane , Hep aynı muhabbet , Hep aynı silsilelere şahit olursunuz .

Sanmayınız ki CHP CHP , Peki kimse biliyor mu ? Atatürk öldükten sonra ; Oy toplayacağım diye : Tarikatlara dernekleşme iznini çıkaran CHP , tarikatlara eğitimde her yatılı yatısız okul bağış şu bu izni veren CHP , Demokrat parti iktidara gelene kadar ; Ki Demokrat parti nasıl iktidara gelmiştir ?

Tarımda söz sahibi köy ağaları malın fiyatını yükseltmiştir , Enflasyon yaratmıştır .

CHP'nin tarımda reform politikası yapılmıştır , Bu reforma göre Toprak ağalarının toprakları sınırlandırılacak köylüye dağıtılacaktır .

Başını çeken Köy ağası tayfası Adnan Menderesgiller de ; CAHİL köylüyü örgütleyip : Cahil köylülerde biz toprak istemiyoruz biz ağamızın toprağının elinden alınmasını istemiyoruz deyip CHP'ye karşı örgütlenince ..

Sonunda Adnan menderes başa gelmiş 6 -7 Eylül olayları ile birlikte iyicene demografik yapı tümden değişince de Türkiye hep muhafazakar islamcı hükümetlerce yönetilip durmuştur .

Bunların silsilesi şudur : Türk islamcı Ümmetci Neo Liberal demokrat müslüman muhafazakar oluşumlar .

Her seferinde böyle olmuştur , Çünkü Halk bu dünyada görebileceğin en cahil ve en zübük kötü halklardan bir tanesidir .

Bu dışarıya da yansır .

Örneğin hala dünya barışı için gelinlik giyerek ülke ülke dolaşan bir kadın o kadar ülkeden sonra türkiye'den geçerken tecavüz edilip öldürülmüştü .

Bu konuşulur yani . Fakat milletimiz namusu ve şerefi olmadığını bildiği için ..

Sürekli biz şöyle milletiz biz böyle milletiz , biz iyiyiz dünya kötü tarzında edebiyat yapar durur .

Çünkü ihtiyacı var yapmazsa : gerçekler tokat gibi yüzüne iner ve insan içine çıkamaz .

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hangisiyle tamamlıyorlarsa tamamlasınlar umurumda değil. Bare şu İmamoğlu gibi en çok metro yapan biziz diye övünmüyorlardı.
100 TL yardım verirken, 1 torba patates verirken fotoğraf çektiren adam sence bununla övünmez mi? Dalga mı geçiyorsun :D

İmamoğlu Almanya, İngiltere ve Amerika'dan dış borçlar aldı, belediye borç sınırını aştı, peki icraatlar nerede? ben 3 tane icraatını bile görmedim.
Yurt dışından alınacak borç ve otobüs tarzında şeyler için cumhurbaşkanının onayı gerekli galiba. Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş ise yıllardan beri bu sorundan şikayetçiydi. Mansur Yavaş "Almanya'dan çok uyguna 10 yıl ödemeli kredi bulduk ama cumhurbaşkanı onay vermiyor." demişti. Ekrem İmamoğlu'da aynı şekilde metrobüs konusunda "Cumhurbaşkanlığı onay vermiyor. Her şey hazır ama bir imza eksik, neden?" tarzında bir paylaşım yapmıştı. Bu insanlar hizmet yapmak istemiyor değil önleri kesiliyor. Sizin gibiler olaya yüzey bakıp geçtiği için göremiyorsunuz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı