Akrabalarım bana laf ediyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Toplam IQ'su 10'u geçmeyen insanlar dostum. Böylelerini takma kafana. Annene anlatırsan bilgisayarda sadece oyun oynamadığını, anlayacağını düşünüyorum.

Akrabalarının ne iş yaptıklarını neyle meşgul olduklarını zamanlarını nerelere harcadıklarını iyice bir değerlendir farkedeceksinki pekte vasıflı insanlar değiller, ondan sonra anlayacaksınki hakkında ne düşündüklerinin bir önemi yok çünkü önemsiz insanlar. Önemsiz insanlar çevrelerini aşağıya çekmeye ve aşağıda tutmaya meyillidir. Tek yolu değersizliklerini kendi içinde kavrayabilmen. Ayrıca bunu kullanarak anneni manipüle edersen o da rahatlamış olur.

Sessiz kalmayacaksın bu hayatta hocam. Onlar seni ve senin anneni yerin dibine sokuyorsa sende onları yerin dibine sokacaksın.

Hocam hiç kendinizi üzmeyin bence gidin konuşun. Hatta sizin için bir konuşma hazırladım, çok ciddiyim:
"Ya siz nasıl insanlar olmuşsunuz? Kendi oğullarınıza bakmıyorsunuz bana laf ediyorsunuz. Ben sizin oğullarınız gibi tüm gün telefonda değilim. Bilgisayar da araştırma, test ve ders yapıyorum bilip bilmeden bana konuşuyorsunuz. Siz nasıl insanlar olmuşsunuz? İlk önce kendi oğullarınıza bakın sonra bana bakın."

Hocam yazmazsam içimde kalacaktı, siz hiç susmayın. Siz susmadıkça onlar daha da ileri gidecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı