Alanya'da karnesi zayıf gelen çocuğa darp

Hocalarım, yani darp degil öldürmeye teşebbüs. Kafa ustu vurmalar, nefes borusuna tekmeler, tokatlar. Allah belasını versin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnşallah bazı ağır abiler görür bu videoyu da sokakta adamın nefes borusuna cetvel sokarlar.

Alıcaksın boylelerini bir mekanizma hazirlayacaksin elini koparicaksin vesaire ne guzel olur.

Aslında sadece ben bu adamın hapishaneye gidip yatmasını istemiyorum ki ona da razıyız artık muhtemelen 2-3 güne yine serbest kalır. Bu tip adamları örnek olsun diye acımasızca dövmek gerekir diye düşünüyorum evet örnek olmamız icin iyi şeyler yapmak gerekir bu da iyi bir hareket olur nedense acayip sinirleniyorum yobaz insanlara.

Hocalarım, yani darp degil öldürmeye teşebbüs. Kafa ustu vurmalar, nefes borusuna tekmeler, tokatlar. Allah belasını versin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok merak ediyorum çocuğu döven adam gençliğin de ne halt başarmış ya da eğitim hayatında ne gibi başarılar göstermişte çocuğu sırf karnesi kötü diye dövebiliyor karnesi kötü diye en fazla kızarsın ya da belli bir süre ceza verirsen dövmek aşırı şekilde abartı ( Dövmek diyorum ama videoda yaptıklarına dövmek denemez çok ayrı bir şey çocuğu ters çevirip kafasını yere vuruyor resmen )

Aslında sadece ben bu adamın hapishaneye gidip yatmasını istemiyorum ki ona da razıyız artık muhtemelen 2-3 güne yine serbest kalır. Bu tip adamları örnek olsun diye acımasızca dövmek gerekir diye düşünüyorum evet örnek olmamız icin iyi şeyler yapmak gerekir bu da iyi bir hareket olur nedense acayip sinirleniyorum yobaz insanlara.

Bu tip insanlar sokağın ortasında saatlerce dövülebilir oldukça güzel bir ceza yöntemi bence

Ben de aynı şekilde. Özellikle de çocuğun tekrar elleri yanda asker gibi beklemesi beni daha da üzdü.
Sistemli bir şekilde bu yaratık çocuğa şiddet uyguladığı için çocuk korku ve çaresizlikten kaçmayı, saklanmayı düşünmüyor. Zaten bunun videoya alınması evdeki insanların da aynı çaresizlikte olduğunu gösteriyor. Çok üzücü, gerçekten bazı şeylere katlanılmıyor.
Aile ve sosyal politikalar bakanlığının aileyi korumaya alması gerekir.

Anadolu insanının eğitim anlayışı değişmediği sürece baskıcı eğitim sistemi düzelmez. Herşeyin başında Türk insanın kafa yapısı nedendir. Atatürk bunu biliyordu, Cumhuriyeti kurduktan sonra tutucu cahil kafa yapısını yok etmeği hedeflemişti. Ömrü yetmedi. Atatürk öldükten sonra yerine gelen insanlar bu cahil insanları düzeltmek yerine bu kafaları kendi lehine kullanmayı seçti. Şu videoya bir bakın; hadi, çocuğunu döversin buna karışamayız ama zırf karnesi kötü geldi diye öldüresiye dövmek, hem de o yaştaki çocuk...

Anadolu insanının eğitim anlayışı değişmediği sürece baskıcı eğitim sistemi düzelmez. Herşeyin başında Türk insanın kafa yapısı nedendir. Atatürk bunu biliyordu, Cumhuriyeti kurduktan sonra tutucu cahil kafa yapısını yok etmeği hedeflemişti. Ömrü yetmedi. Atatürk öldükten sonra yerine gelen insanlar bu cahil insanları düzeltmek yerine bu kafaları kendi lehine kullanmayı seçti. Şu videoya bir bakın; hadi, çocuğunu döversin buna karışamayız ama zırf karnesi kötü geldi diye öldüresiye dövmek, hem de o yaştaki çocuk...

Yanlış yer mi?
Bunlar suriyeli. Böyle insanları ülkemize alıp yapımızı daha da bozuyoruz.

Geri
Yukarı