Alaylı yazılımcı olmak

sezgn010

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben an itibari ile elektrik ön lisans mezunuyum, aile baskısından dolayı bu bölüme geçtim. Hedeflerim arasında çok iyi alaylı yazılımcı olmak var ama yazılım hakkında yeni yeni bilgi öğreniyorum. Bilgisayarla aram çok iyi. Kendime CV oluştursam herhangi bir yere başvuru atsam sadece öğrenmek için maddi olarak bir şey beklemeyerek bir iş bulabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'de işçi arayan herhangi bir ilanın; istek, talep, arzu metnini okumaya harcayacağım zamanda 2 proje bitirir CI testlerini bekliyor olurum.
Buna çöpçüsü de garsonu da dahil veritabanı mühendisi de android uygulama geliştiricisi de.

Github fix, herkes ister, 3 üniversite okuyacan, 4 yıl profesyonel 10 yıl tecrüben olacak...

Ulan Google'ın iş ilanları bile 4 satır bir şey. "Bunlar göktanrıya yalaka mı arıyor?" diye soruyorum sürekli.

öğrenmek için maddi olarak bir şey beklemeyerek
Bunu ben de denemiştim de reddedildi. E-Postayı bulup paylaşayım hemen. Zaten şimdi neden yapmadıklarını anlıyorum. Bilmeyen biriyle uğraşmak zor.

Türkiye'de işçi arayan herhangi bir ilanın; istek, talep, arzu metnini okumaya harcayacağım zamanda 2 proje bitirir cı testlerini bekliyor olurum.
Buna çöpçüsü de garsonu da dahil veri tabanı mühendisi de Android uygulama geliştiricisi de.

GitHub fix, herkes ister, 3 üniversite okuyacan, 4 yıl profesyonel 10 yıl tecrüben olacak...

Ulan Google'ın iş ilanları bile 4 satır bir şey. "bunlar göktanrıya yalaka mı arıyor?" diye soruyorum sürekli.

Bunu ben de denemiştim de reddedildi. E-postayı bulup paylaşayım hemen. Zaten şimdi neden yapmadıklarını anlıyorum. Bilmeyen biriyle uğraşmak zor.

Herhangi bir önerin var mı dostum bana? Şunu şunu yapsan daha iyi olur dediğin...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana herhangi bir önerin var mı dostum? Şunu yapsan daha iyi olur dediğin.

Bana döndükleri E-Postada çok güzel öneriler vermişlerdi. Onlardan daha iyi öneri veremem. Sadece son satırı umursama, 5 ay her gün bakmama rağmen Junior" başlıklı tek bir ilan göremedim. Görsem de 16 yaşımda başvuramazdım.

Screenshot_20230618_142442.jpg

Screenshot_20230618_142552.png

Bana önerdiği: Büyü ve üniversite oku, bir yandan proje geliştir diğer yandan açık kaynak projelere katkıda bulun. Bunları yaparken de Stack Overflow gibi sitelerde insanlara yardımcı ol.

Bana döndükleri E-Postada çok güzel öneriler vermişlerdi. Onlardan daha iyi öneri veremem. Sadece son satırı umursama, 5 ay her gün bakmama rağmen Junior" başlıklı tek bir ilan göremedim. Görsem de 16 yaşımda başvuramazdım.

Eki Görüntüle 1825915

Eki Görüntüle 1825916

Bana önerdiği: Büyü ve üniversite oku, bir yandan proje geliştir diğer yandan açık kaynak projelere katkıda bulun. Bunları yaparken de Stack Overflow gibi sitelerde insanlara yardımcı ol.
Bende bu sene ki YKS'ye girdim 1 gün bile çalışmadım TYT iyi geçti bakalım belki AÖF'e girerim olursa. 21 yaşındayım okusam mı okumasam mı bilemiyorum...

Yeni konular

Geri
Yukarı