Aldığınıza pişman olduğunuz oyunlar nedir?

Ubisoft'un tekrar tekrar eden oyunlarını konuşmaktan o kadar sıkıldı ki millet, artık konusu bile açılmıyor.

Üstelik New Vegas harika bir oyun ya, kimsenin bir şey diyeceğini sanmam.
New Vegas çok güzel bir oyun, burada demek istediğim Obsidian yapımı başka bir oyun olan Outer Worldsün de öyle olacağını düşünüp almam sonrası hayalkırıklığı.

Bir oyun düşünün, satın aldığınız ve o oyuna vakit harcadığınız için pişmansınız. O oyun hangi oyun?
Benim aslında öyle düşündüğüm bir oyun yok. Satın aldığım bütün oyunları seviyorum. Fakat sizin öyle düşündüğünüz bir oyun varsa söyleyin satın almadan önce 2 kere düşünelim. :D

New Vegas gerçekten kaliteli bir oyundur ama beni sarmadı 1 saat oynadım sonra neden bıraktım bir daha oynamadım ama kütüphanemde durması benim için daha iyi elinde sonunda oynayacağım ama ben vakit öldürür müyüm bilemiyorum.

Dirt 4 bir anlık heves ile almıştım araba oyunu filan oynanır demiştim ama oyun hakkında ufak bir fikrim yoktu indirimdeydi markette karşıma çıktı. Aldım ama oynanışı neredeyse berbattı klavyeyle oynanmıyordu aldıktan 1 ay sonra yükleme fırsatım olmuştu o yüzden iadede edemedim.

Far Cry 3, Kholat, Layers of Fear, Ori and the Blind Forest, Ori and the Will of the Wisps, Party Panic, Raft, Watch Dogs, The Forest.

Yeni konular

Geri
Yukarı