Aldığınıza pişman olduğunuz telefon?

(2006) Nokia 5200; Aşırı yavaş ve takılıyordu. 5300 ile takas etmiştim üstüne para verip ve rahat etmiştim.
(2012) LG P720; Hiçbir yazılım desteği, hiçbirşey yoktu. Birkez bile güncelleme alamadım. Herşey sorun oldu.
(2015) LG G2; Aylar olmadı daha alalı, anakartı yandı. Lanet ettim.
(2016) Iphone 6S Plus 16GB; Pişman olmamın 16 GB olmasıyla çok alakası yok aslında, kullandığım en sıkıcı telefondu sanırım.

Yıllar konusunda çok emin değilim.

Bugüne kadar sahip olduğum tüm Samsung marka telefonlar. Bir marka belirli fiyat aralığında anca bu kadar kalitesiz, performans düşmanı parçalar ve bileşenler kullanabilir. Yazık.

iPhone 6 Plus. Apple'a bir şans vereyim diye düşündüm vermez olaydım... Yaşasın Android! Yakında Xiaomi Mi 9T'ye geçeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
MIT ve Harvard gibi köklü üniversitelerde çalışmış ve şu an bölüm başkanım olan insanda, eski bir Samsung telefon görünce pişman olmuştum.
7+ Kullanıcısıyım. Nasıl boşa para harcadığımı, nasıl bir aptallığın içine düştüğümü anladım. Ne gerek vardı diye sordum kendime.

Ne kullanıyordu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı