Alienware, Asus, MSI ve Monster gamebook markalarından hangi modeli öneririsiniz?

Barış Gforge

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben güçlü oyunlar oynamayı seviyorum bana göre hangi bilgisayar daha iyi olur;

• Alienware
  • Asus
  • MSI
  • Monster Notebook

Bana hangi modellerini önerirsiniz? Teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Alienware ülkemizde satılmıyor. Monsterlar da garanti prosedüründe sorun yaşattığı için tavsiye edilmiyor sitemizde pek. Bunun dışında, MSI yada Asus diyebilmek tamamen kendi insiyatifin. Bir sürü Laptop ve model bulunuyor piyasada. Bütçenizi belirtirseniz daha iyi yardımcı olabilirim. Örneğin 3.000 TL bütçeniz varsa

Msi Ge60 Notebook Core i7 4700Mq 2.40 Ghz-16Gb-1Tb-15.6-2Gb-W8 Notebook - Vatan Bilgisayar

MSI GE60 satın alabilirsiniz.

Alienware ülkemizde satılmıyor. Monsterlar da garanti prosedüründe sorun yaşattığı için tavsiye edilmiyor sitemizde pek. Bunun dışında, MSI yada Asus diyebilmek tamamen kendi insiyatifin. Bir sürü Laptop ve model bulunuyor piyasada. Bütçenizi belirtirseniz daha iyi yardımcı olabilirim. Örneğin 3.000 TL bütçeniz varsa

Msi Ge60 Notebook Core i7 4700Mq 2.40 Ghz-16Gb-1Tb-15.6-2Gb-W8 Notebook - Vatan Bilgisayar

MSI GE60 satın alabilirsiniz.
Teşekkürler tamda bütçem 3000 TL idi :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı