AliExpress ürünleri alınır mı?

Efemm1905

Hectopat
Yer
Ankara
Herkese merhaba ekipman almaya karar verdim. Bütçem 350 TL civarı (klavye mouse kulaklık) alacaktım. AliExpress'ten birkaç ürün baktım.
Alacağım ekipmanlar;

Klavye beyaz renk olanı alacağım.

Mouse (çok hoşuma gitti kablosuz da kullanabiliyorum)

Kulaklık 7.1 versiyonunu alacağım.

Sizce alınır mı? Çok bir beklentim yok oyunları zaten gamepad ile oynarım ara sıra Valorant oynarım o da keyfine.

Toplam 227 TL ediyor satıcıdan pakete 5 dolar yazmasını istersem 250 TL civarına denk geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba ekipman almaya karar verdim. Bütçem 350 TL civarı (klavye mouse kulaklık) alacaktım. AliExpress'ten birkaç ürün baktım.
Alacağım ekipmanlar;

Klavye beyaz renk olanı alacağım.

Mouse (çok hoşuma gitti kablosuz da kullanabiliyorum)

Kulaklık 7.1 versiyonunu alacağım.

Sizce alınır mı? Çok bir beklentim yok oyunları zaten gamepad ile oynarım ara sıra Valorant oynarım o da keyfine.

Toplam 227 TL ediyor satıcıdan pakete 5 dolar yazmasını istersem 250 TL civarına denk geliyor.

Hocam klavye mekanik değil mebrana benziyor bilginiz olsun.

Klavye yüksek ihtimalle membran. Alınmaz bence, set pek iyi değil. Hem daha vergi ve kargo ödeyeceksin, 1-2 ay bekleyeceksin falan.

Böyle bir set daha iyi olacaktır.

Klavye yüksek ihtimalle membran. Alınmaz bence, set pek iyi değil. Hem daha vergi ve kargo ödeyeceksin, 1-2 ay bekleyeceksin falan.

Hocam 25 gün içinde gelmezse iade hakkın var kargo yok vergiyi de maksimum 60 TL çıkar ama attığınız klavyede hoşuma gitti AliExpress'ten mouse ve kulaklığı alacağım.

Geri
Yukarı