[Alındı] I5 4460 GTX 960 Tabanlı Sistem

Evet arkadaşlar sistemi topladım.
  • MSI 85 gaming anakart
  • I5-4460
  • 8 GB 1600 mhz gskill cl9 RAM
  • Msı gtx 960 2gb ekran kartı
  • Thembrlake v2 500w kasa
  • 120 GB SSD 550mb okuma 450 yazma
  • Asus optik sürücü
  • Toplam 2658 TL.
Akşama resmi atacağım. FPS testleri yapacağım.

olol.jpg
loo.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam onu satmıştım ben. Bu arada herkese teşekkürler. Şimdi iresimleri upload edeceğim. Sanırım fps geceye ya da yarına kalıcak.

Resimde ram'i koymayı unutmuşum :) Yahu resim atamadım. Düzenle yoktu. Resimleri buraya atabildim. Yarın da fps testlerimi paylaşırım arkadaşlar.

Eki Görüntüle 105307 Eki Görüntüle 105309

Hocam fps testleriniz ne durumda benzer bi kasa sistemi toplamayı düşünyorumda

Hayırlı olsun. Bu arada MSI Gaming G Series sticker'ı Ekran Kartı nın kutusundan mı çıktı? Bende MSI R9 380 var herhangi bir sticker çıkmadı.
Evet kutudan çıktı. Arkadaşlar özür dilerim kimseye cevap veremedim sağolsun Mod'larımız Ceza verdi. Fps testlerini paylaşacağım cezam bitti.

PSU 12V kanalından kaç Watt güç sağlıyor acaba?
Hocam psu işlerini inanın pek bilmiyorum. Nasıl örenebiliceğimi söylerseniz bakabilirim.

Fps testlerim 1440x900,'da yapdım. Sebebi monitor alamadım daha alınca tekrar'dan güncelliceğim.

Heroes of the strom: stabil ultra ayarlar 120fps.
Dying light ultra herşey son ayar 60 fps.
Witcher 3 ultra nvdia hair works msaa ayarı 8x (Saçın AA ayarı var msaa'dan kastım o) Herşey ultra 30fps kilidi koydum 30fpsde
29'a bile düşmeden oynuyorum. Hair work'u kapatırsam 60 50 fps alıyorum. Witcher 3 için video gelicek akşama. Şimdilik bu kadar.
Gelicek testler:
Gta5
Mgs 5

Yaparım hocam şuan işdeyim 10da evde olacağım. Akşama da witcher 3 videosu gelicek. Ve battlefield 4 videosu da yarın gelicek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Witcher 3 Fps testi. Oyunda arada 27 fps ye kadar düşüyor kayıttan dolayı sanırım. Normal de iken 29 a bile zor düşüyor. Nvidea hairwork'u kapatıp 60 fps almak ultrada mümkün. Mod'larımızdan ricam Testlerimi Konuma koyması..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı