[Alındı] Monster Tulpar T5 v17.1

celil123

Hectopat
Merhaba arkadaşlar sonunda T5 v17.1 modelini satın aldım. Sorusu olan ve cevap bulamayan arkadaşların sorularını memnuniyetle cevaplayabilirim. Herkesten önce bilgisayarımla geçirdiğim iki günlük süreç içerisinde dikkatimi çeken bir kaç şeyi paylaşmak istiyorum.
  • Ben bilgisayarı sipariş ettikten iki gün sonra Monster, i7 işlemcili bilgisayar alan herkese COD: BO 4 oyununu vereceğine dair kampanya başlattı. Ben de müşteri hizmetlerini arayıp durumumu bildirdim ve bana ''İki gün için sizi üzmeyelim bize mesaj atın biz size oyun anahtarını atacağız.'' dediler ve attılar.
  • Bilgisayarı almadan önce beni arayıp sorunuz varsa cevaplayalım diye aradılar yaklaşık 20 dakika boyunca sorularımı cevaplayıp karşılık verdiler.
  • Bilgisayarı aldığımda sol üst kısmında çok küçük bir çizik vardı arayıp bunu da bildirdim ve bana hiç sorun değil bilgisayarı gönderin hemen yenisiyle değiştirelim dediler. (Belki bu kısım her markanın yapması gereken bir şeydi ama adamlar hiç sorun çıkartmıyor.)
Son olarak bilgisayarı almadan önce ve aldıktan sonra benimle iletişime geçen Gökhan Bey adında bir çalışanları var ve her aradığımda kendisiyle iletişime geçme talebinde bulunup sorunumu öyle çözüyorum. Kendisi harika bir insan :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster servis kanadıylada satış sonrası her türlü desteğiylede sizleri üzmiyecektir emin olun. Makinada bir problem yaşarsanız götürün veya mutlaka yollayın. 6 Ayda bir bakımları olacak aksatmayın :)

Monster servis kanadıylada satış sonrası her türlü desteğiylede sizleri üzmiyecektir emin olun. Makinada bir problem yaşarsanız götürün veya mutlaka yollayın. 6 Ayda bir bakımları olacak aksatmayın :)
Altı ayda bir kargoya vermekte büyük risk :)

İstanbul, İzmir ve Ankara'da şubeleri var artık size hangisi uyuyorsa ya götürün yada gönderin ama kargolayacaksanız sağlam kutulayıp kargolayın derim. Malum Türkiye'deki kargoların durumu belli.

Hiç oyun testi yaptınız mı? Isınıyor mu hiç? Malum Monster da bazen Casper (Soba) muhabbetine kalıyor.

Hocam yurtta kalıyorum yarın ders çıkışı kütüphaneye inip AAA oyunlar indirmeyi deneyeceğim. Daha oyun testi yapmadım hatta grafik sürücüsü bile kurulu değil :) Sadece Chrome'da kullandım ve genellikle fanı çalışmıyor, çalışsa bile 20 dakikada bir 1 dakika üfleyip kapanıyor.

Mesela şu yazıyı yazarken fan en düşük ayarda 1-2 dakika çalışıp kapandı. Ayrıca paylaştığım ekran görüntüsüne de bakabilirsiniz. Screenshot

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı