Monster Tulpar T5 V17.1 Nasıldır?

• Konuyu başlatan TBG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 13B
Evet sizin konunuzu okumuştum hatta ondan sonra Monster'a karşı olan düşüncelerim biraz değişti üstelik benim düşündüğüm model işlemci olarak da daha yüksek o yüzden ısınma olayı kafamı karıştırıyor. İzmir'e mağazası da açılmış zaten kesin karar verirsem dediğiniz gibi gidip incelemek en mantıklısı.
Eski modelleri biraz ısınıyor ancak yeni çıkan modellerde o tarz ısınma mevcut değil. Hatta technopat iki farklı monster incelemesi yaptı. İki modelde de ısınma sorunu yoktu. Hani demek istediğim pek şüphe olmasın ve en iyisi gidip gözünüzle görmek.

Evet sizin konunuzu okumuştum hatta ondan sonra Monster'a karşı olan düşüncelerim biraz değişti üstelik benim düşündüğüm model işlemci olarak da daha yüksek o yüzden ısınma olayı kafamı karıştırıyor. İzmir'e mağazası da açılmış zaten kesin karar verirsem dediğiniz gibi gidip incelemek en mantıklısı.
Eski modelleri biraz ısınıyor ancak yeni çıkan modellerde o tarz ısınma mevcut değil. Hatta technopat iki farklı monster incelemesi yaptı. İki modelde de ısınma sorunu yoktu. Hani demek istediğim pek şüphe olmasın ve en iyisi gidip gözünüzle görmek.

Anladım, teşekkürler cevabınız için incelemeleri izlemeye fırsatım olmamıştı en kısa zamanda göz atacağım. Birde alacak olursam RAM'ini 16 ya yükselteceğim, sizce cihaz üzerindeki SSD yeterli mi yoksa onu da yükseltmem gerekir mi ?

Satın aldıysan memnun musun ?

Almadım, laptopu üniversite için istiyordum fakat sonradan masaüstü toplayıp yanına ucuz bir laptop almanın daha mantıklı olduğunu düşündüm, bu yüzden vazgeçtim. Laptoplar arasında en iyi soğutma performansına sahip marka olarak gösterilen MSI'da bile ısı değerleri çok yüksek. Üstelik fiyat olarak da aynı performanslı masaüstünün çok yukarısında. Dolayısıyla oyun için laptop pek akıl kârı gibi durmuyor.

Almadım, laptopu üniversite için istiyordum fakat sonradan masaüstü toplayıp yanına ucuz bir laptop almanın daha mantıklı olduğunu düşündüm, bu yüzden vazgeçtim. Laptoplar arasında en iyi soğutma performansına sahip marka olarak gösterilen MSI'da bile ısı değerleri çok yüksek. Üstelik fiyat olarak da aynı performanslı masaüstünün çok yukarısında. Dolayısıyla oyun için laptop pek akıl kârı gibi durmuyor.
Desktop aldın mı topladın mı çünkü ben de üniversite için bakıyorum?

Dostum tulpar t5 v17.1 almayı düşünüyorum fps değerleri nasıl yazarmısın lütfen çünkü birisi lolde 60 fps alıyor dedi gtx 1060 olmasına rağmen kararsız kaldım

Kardeşim bu ürün bende yok ayrıca lol ile aram yok ama bu özellikte bir laptopun fps değerlerine baktım ve cs go min 170 fps falan görüyo yani lol de tahminen baya yüksek olur

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı