[Alındı] Ryzen 7 1700 GTX 1080 Ti Gaming X

Herkese merhabalar kısa süre önce burada bir bilgisayar toplamak için konu oluşturmuştum. Arkadaşlar ( @Neko @ShadYaqz @GCN @CJack60 @Jira @Hector Smith @Nazım Paşa @KLETHRA @brkdnmz @Bayram Şenakar)
Sağ olsunlar çok yardımcı oldular. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Oyun performans testleri biraz zamanımı alabilir malum iş, güç ve okul derken zaman kalmıyor. Çok çok sağ olun.
a.jpg
b.jpg
c.jpg

Adsız.png
Adsız2.png
Adsız22.png
Adsız22222.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun, bende aynı anakart ile birlikte 1600 aldım birkaç gün önce. RAMler ile ilgili sıkıntı yaşadığınızı belirtmişsiniz. Ben HyperX 2666 Mhz aldım ve şu anda 2400 Mhz'de sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Siz frekans değerlerini arttırmaya çalıştığınızda ne gibi bir sorun ile karşılaştınız?

Son olarak da, anakartın RGB'yi nasıl kullanıyorsunuz, sürekli renk değiştirerek mi yoksa sabit bir renkte mi? :D
Merhabalar hayırlı olsun güle güle kullanın. Anakarttaki LED'i RGB kullanıyorum ben aynı şekilde ekran kartındaki falan da o şekilde. RAM'lerim 3200Mhz ancak ben 2133 gibi bir değerde kullanıyorum arttıramadım bir türlü araştırdım denedim ama PC sürekli kısa devre oluyor gibi açılıp açılıp kapanıyor sapıtıyor çokta fazla anlamam kurcalamıyorum ama en büyük pişmanlığım kesinlikle ekran kartındandır bir türlü bana yardımcı olabilecek birisini bulamadım burada çok aramadım ama herkesin dilinden düşmeyen şey monitörsüz olmaz'mış'. Çok ďüşük FPS ler alıyorum karta göre o birqz pişmanlık mı desem ehliyeti alır almaz ferrari alıp sürememek mi desem bilemedim.

Öncelikle hayırlı olsun. Ulan Vatandan bir daha alış-veriş yaparsam ne olsun. Sizin aldığınız ramlerden alacaktım ryzen a uyumsuz demişlerdi bana.

Öncelikle hayırlı olsun. Ulan Vatandan bir daha alış-veriş yaparsam ne olsun. Sizin aldığınız ramlerden alacaktım ryzen a uyumsuz demişlerdi bana.
Teşekkür ederim. Evimin altında Vatan Computer var hemen hemen müdüründen temizlik işçisine kadar hepsini tanırım başka mağazada beyaz eşya satanı getirip OEM bölümüne koydular onu gördüğümden beri güvenemiyorum. Keşke biraz araştırsaydınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı