[Alındı] Ryzen 7 1700 GTX 1080 Ti Gaming X

Herkese merhabalar kısa süre önce burada bir bilgisayar toplamak için konu oluşturmuştum. Arkadaşlar ( @Neko @ShadYaqz @GCN @CJack60 @Jira @Hector Smith @Nazım Paşa @KLETHRA @brkdnmz @Bayram Şenakar)
Sağ olsunlar çok yardımcı oldular. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Oyun performans testleri biraz zamanımı alabilir malum iş, güç ve okul derken zaman kalmıyor. Çok çok sağ olun.
a.jpg
b.jpg
c.jpg

Adsız.png
Adsız2.png
Adsız22.png
Adsız22222.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun dostum. :) Sistem canavar. Yalnız o ekran kartının güç kablosunun geldiği yer olmamış. O kabloyu kasanın güç kaynağı saklama yerinin üstünden verip düz bir şekilde takın. Çok daha iyi ve şık olacaktır. Ayrıca ne kadar tuttu?

Hayırlı olsun dostum. :) Sistem canavar. Yalnız o ekran kartının güç kablosunun geldiği yer olmamış. O kabloyu kasanın güç kaynağı saklama yerinin üstünden verip düz bir şekilde takın. Çok daha iyi ve şık olacaktır. Ayrıca ne kadar tuttu?
O işlemci güç kablosu olmasın mı? :) Yoksa ben mi yanlış görüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı