Altılı Masa Saraçhane mitingi başlıyor

İmamoğlu'nda hafif siyasal islamcı vibe'ı var ama Muharrem İnce'nin şansı bitti gibi. Mansur Yavaş ve İmamoğlu en güçlüleri şu an.

Sinyal İslam bir yana, Hasan İmamoğlu'nu da araştırmanızı öneririm.
Son tura kalınca oy vermeyeceğim tek muhalif isim İmamoğlu.

Kılıçdaroğlu'na da vermem diyordum. Ama son dönemdeki tavrından dolayı bir kereye mahsus hükümet değişsin diye veririm oyumu.

Ama laz müteahhitlerden bıktım ben, oy moy yok :)

Ben bu başvuru dilekçesinden böyle bir durum çıkaramadım.
Haberi yapanlar, savcının cezayı yeterli bulup bulmadığını nereden çıkarmış?
Mahkeme ne istediğini, neye itiraz ettiğini yazamayan bir savcıya ne cevap verebilir ki?

Eki Görüntüle 1603783
"Usul ve yasaya aykırı hususları içermesi nedeniyle" cümlesinden çıkardılar sanırım. Savcı Bey de pek doğru ifade edememiş kendisini.

@Coderman128 bence Mansur Yavaş kürt kesimin oyunu alamaz. Ekrem İmamoğlu'nun aday olması şart.
İmamoğlu aday olursa Zafer partisinin ittifaklarını, Mansur Yavaş aday olursa HDP'yi karşısına alacak. Ama bence bu kadar iyi imaj çizilmişken İmamoğlu iyi olur tabi.

İmamoğlu aday olursa Zafer partisinin ittifaklarını, Mansur Yavaş aday olursa HDP'yi karşısına alacak. Ama bence bu kadar iyi imaj çizilmişken İmamoğlu iyi olur tabi.
Şurada size katılmıyorum, Memleket partisi her daim İmamoğlu nu destekler. Zafer Partisininde destekliyeceğine eminim, zaten kendileri söylüyor şuan ki iktidar gitmesi için RTE karşısındakini her daim destekleriz diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı