Altılı Masa Saraçhane mitingi başlıyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
YouTube'da bu arkadaş yayınlıyor ama henüz başlamadı.
Kalabalığın büyük bir kısmının maske takması dikkat çekti.
Arkada Tarkan geçecek çalıyor.
Halk TV'de on bin kişiden fazla kişi olduğu belirtiliyor.
Kılıçdaroğlu Saraçhane'ye giriş yaptı.
Ali Babacan Saraçhane'ye geldi.

Ülkede karışıklık olduğunda neden tayyip yurt dışında oluyor la? Geçen de taksim olayında böyle oldu.

Kemal Kılıçdaroğlu

Aday öyle biri olmalı ki, rakip parti seçmeninden bile oy alabilmeli. Kemal Kılıçdaroğlu gibi sürekli hezimete uğrayan, bir ayağı çukurda olan dedeleri görmekten bıktık.

Sürekli magazinde kendine yer bulmaya çalışan ünlüler gibi gereksiz işler peşinde koşuyor.

Kemal Kılıçdaroğlu aday olmamalı.

Yaşlı siyasetçilerden çok çektik. ABD'nin başındaki kişi de ABD'nin yaşamadığı enflasyonu yaşattı ülkeye. @reptile.

rakip parti seçmeninden bile oy alabilmeli.

Şu anlık bu isim de Ekrem İmamoğlu, Ekrem İmamoğlu aday olmalı. Normalde Mansur Yavaş'ı desteklerdim fakat kürt kesimden oy alabileceğini düşünmüyorum.

@goldmanck Kemal Kılıçdaroğlu'nun zorlamaya yönelik açıklamaları yok muydu yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?

Hem zorlama değil hem de aday olacaksa vereceksin diyorsunuz aynı cümle içinde.

Bir de bu var tabii ki. Bizi yıllardır malum kişiye mahkum eden Kemal Kılıçdaroğlu'nu istemiyoruz.

Hem zorlama değil hem de aday olacaksa vereceksin diyorsunuz aynı cümle içinde.

Kardeşim oyunu boşa atmak isteyen bu ülkenin muhalefet partisine oy vermez ve seçim bu oy vermem diyenler yüzünden 2.tura kalmayacak olursa bunun vebalini çekersiniz onu demek istiyorum.

Kardeşim oyunu boşa atmak isteyen bu ülkenin muhalefet partisine oy vermez ve seçim bu oy vermem diyenler yüzünden 2.tura kalmayacak olursa bunun vebalini çekersiniz onu demek istiyorum.
Oyumu boşa atacağım demedim zaten demek istediğim Kemal Kılıçdaroğlu'na oy atmak zorunda kalmamamız gerekli. Bu adam yenildi yenildi doymadı en önemli seçimde kendini öne sürerse vebalini ben mi çekerim onlar mı? Bir düşünün.

Yeni konular

Geri
Yukarı