Altyapı talebine cevap vermeyen TT nereye şikayet edilir?

Daha fazla  
Türk Telekom'a 12 imzalı dilekçe verdim, daha öncelerinde ise birçok kez müdürlüğü aradım ve bizzat yerinde ziyaret ederek fiber altyapı talebinde bulundum ama Türk Telekom asla umursamadı. Sorun şu ki; her bir makamın bir üst şikayet makamı var, peki Türk Telekom'u nereye şikayet edeceğiz? Bilmiyorsanız tavsiye vermeyin net cevaplar olsun ki böylelikle herkes Türk Telekom'un bu arsızlığını şikayet edebilsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazıyorsun CİMER'e tıpış tıpış geri dönüyorlar.

Maalesef hiçbir yere şikayet edilemez edilse bile sonuç alınmaz.
Devleti devlete şikayet etmiş oluyorsunuz çünkü.

Türk Telekom'a 12 imzalı dilekçe verdim, daha öncelerinde ise birçok kez müdürlüğü aradım ve bizzat yerinde ziyaret ederek fiber altyapı talebinde bulundum ama Türk Telekom asla umursamadı. Sorun şu ki; her bir makamın bir üst şikayet makamı var, peki Türk Telekom'u nereye şikayet edeceğiz? Bilmiyorsanız tavsiye vermeyin net cevaplar olsun ki böylelikle herkes Türk Telekom'un bu arsızlığını şikayet edebilsin.
Dilekçenin üzerinden en az 30 gün geçti mi hocam?

Dilekçenin üzerinden en az 30 gün geçti mi hocam?

Hocam 4-5 ay oldu dilekçeyi vereli olumlu veya olumsuz hiçbir dönüş sağlanmadı. CİMER'e yazdım geçen hafta çalışmalar devam ediyor diye her gün mesaj geliyor, çünkü hala olumlu veya olumsuz bir cevap veremiyorlar.

Hocam 4-5 ay oldu dilekçeyi vereli olumlu veya olumsuz hiçbir dönüş sağlanmadı. CİMER'e yazdım geçen hafta çalışmalar devam ediyor diye her gün mesaj geliyor, çünkü hala olumlu veya olumsuz bir cevap veremiyorlar.
Hocam normalde Dilekçe Kanununa göre kendisine dilekçe iletilen kurumun 30 gün içerisinde cevap vermesi gerekiyor. Şuradaki 7. maddede bunu görebilirsiniz: Mevzuat Bilgi Sistemi

4-5 sonunda hâlâ ses yoksa TBMM E-Dilekçe Komisyonuna başvurabilirsiniz. Tabii oraya da bir dilekçe yazmanız gerekiyor. Ben bu komisyonu daha önce hiç kullanmadığım için detaylı bilgiler veremeyeceğim ama DH forumda bununla ilgili bir konu var. Şimdi burada link verince modaratör ceza veriyor.
Arama motoruna "DH Forum Altyapı Port Fiber Kapsama GSM Talepleri TBMM E-Dilekçe Komisyonu" yazarsanız ilgili konuya ulaşabilirsiniz.

Bulundugun Telecom'a gidip adamını bulup 1700 TL yatırırsan gelir yoksa beklersin CİMER falan hikaye.

Geri
Yukarı