Amazon.com.tr'den aldığım SSD'nin kutusu boş çıktı

Hakaretmi ettin sen şimdi?

İmzanızda çok doğru bir söz yazmışsınız. Onu referans aldım. Nasıl algılamak istiyorsanız öyle devam edebilirsiniz.

Bu mağduriyeti yaşayan 3 kişi var. Benim güvenlik kamera kaydım var. Konuyu açan arkadaş aklandı ve para iadesi aldı. 3. arkadaş da çabalıyor. Siz de bunun imkansıza yakın olduğunu belirttiniz. Başlangıç için gayet iyisiniz gerçekten.

İmzanızda çok doğru bir söz yazmışsınız. Onu referans aldım. Nasıl algılamak istiyorsanız öyle devam edebilirsiniz.

Bu mağduriyeti yaşayan 3 kişi var. Benim güvenlik kamera kaydım var. Konuyu açan arkadaş aklandı ve para iadesi aldı. 3. arkadaş da çabalıyor. Siz de bunun imkansıza yakın olduğunu belirttiniz. Başlangıç için gayet iyisiniz gerçekten.
Teşekkürler.

Mağduriyetinizin giderilmesine sevindim. Fakat kutunun boş çıkması tabiri caizse iki ucu pislikli değnek. Ve öyle saçma bir durum ki kanıtlamak mümkün değil gibi. Yalan söylüyor da olabilirsiniz, gerçekten mağdur da olabilirsiniz. Yalan söylüyorsanız Amazon bunu kanıtlayamaz, mağdursanız da siz kanıtlayamazsınız. Kimsenin bu duruma düşmesini istemem gerçekten. Yine de geçmiş olsun. Sorununuz çözülmüş.

Sonuca ulaştığınız için çok memnun oldum hocam. Çok geçmiş olsun tekrar. 72 saatlik süre yarın saat 15:00 gibi doluyor. Sanırım bu sürenin bitmesini beklemenin bir anlamı yok değil mi?

Yani beklemeyin diyemem ama ben ordan sonuç alamadım belki sizinki kamera kayıtlarında belli oluyordur. Bana zaten 72 saate cevap da vermediler size de vermezlerse direkt THH'ye gitmenizi tavsiye ederim.

Not olarak şunu da belirteyim arayan hanımefendi sorunun kesinlikle Amazon tarafından kaynaklanmadığını belirtti ama bu durumda benim mağdur olmamın ahlaksız olacağını düşündükleri için kendi içlerinde araştıracaklarını söyledi. Kargo firması depo vs. gibi. Param da hesabıma yansıdı. İsterseniz inanın isterseniz inanmayın benim mağduriyet giderildi benim için önemli olan buydu 😂😂

Yani beklemeyin diyemem ama ben ordan sonuç alamadım belki sizinki kamera kayıtlarında belli oluyordur. Bana zaten 72 saate cevap da vermediler size de vermezlerse direkt THH'ye gitmenizi tavsiye ederim.

Not olarak şunu da belirteyim arayan hanımefendi sorunun kesinlikle Amazon tarafından kaynaklanmadığını belirtti ama bu durumda benim mağdur olmamın ahlaksız olacağını düşündükleri için kendi içlerinde araştıracaklarını söyledi. Kargo firması depo vs. gibi. Param da hesabıma yansıdı. İsterseniz inanın isterseniz inanmayın benim mağduriyet giderildi benim için önemli olan buydu 😂😂
Paranın yattığını kanıt eklerseniz inanmayanlar için belki daha inandırıcı olabilir.

Yani beklemeyin diyemem ama ben oradan sonuç alamadım belki sizinki kamera kayıtlarında belli oluyordur. Bana zaten 72 saate cevap da vermediler size de vermezlerse direkt THH'ye gitmenizi tavsiye ederim.

Çok sevindim hocam. Umarım tekrarı yaşanmaz. Eren için de para iadesi sürecini başlattılar. 10 iş gününü takiben bankaya göre değişiklik gösteren süre içerisinde iadeyi hesaba yansıtacaklarmış. Crucial markasındaki bu şikayetler sebebiyle depo içerisinde kapsamlı bir denetim ve inceleme başlatılacağı bilgisini de eklemiş.

Fransa ve İngiltere'de de aynı şikayetler mevcut. Birisi Crucial P5 Plus 1 TB ürününden 4 adet almış ve 4'ü de boş çıkmış. Gerçekten farklı bir durum. Tekrar geçmiş olsun.

Ayrıca banka dekontunu da ilgili bilgileri silerek paylaşabilirseniz iftira atmaktan yüzleri kararmış insanların hayatlarına da tek rengi siz katabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı