Amazon elimde olan ürüne para iadesi yaptı

AirLife

Hectopat
Ertesi gün kargo sistemi sadece belirli iller için geçerli. Bu illeri öğrenmek istersen Amazon üzerinden öğrenebilirsin.

Onu görmüştüm. Bulunduğum yer kapsamıyor. O zaman farklı yerlere bilindik Aras, MNG, Yurtiçi ile gönderiyorlar.

arruabarrena

Femtopat
Amazon'u seviyorum. Çanakkale'nin ilçesinde oturuyorum, diğer siteler 4-5 günde getirirken Amazon 2 günde teslim ediyor. Prime olayı muhteşem. Bir yandan dizi izliyorum diğer yandan LoL'e kostüm alıyorum bedava :D

FaZEaZ

Hectopat
Yer
Evren
Müşteri hizmetlerini aradım hediyemiz olsun dedi. Yemin ediyorum 🤣. Daha önce hiç böyle bir şey ile karşılaşmamıştım. Ne Trendyol ne Hepsiburada arkadaşım. Sonuna kadar Amazon.

Müşteri hizmetlerini aramam lazım ama sitedeki telefon numarası çok değişik. Siz hangi numara ile aradınız verebilir misiniz?

gunerii55

Picopat
Siyah nokta için bir ürün almıştım fakat azıcık kullandım ve hiçbir etkisi olmadı. İade işlemi başlattım ve Amazon iade etmenize gerek yok, paranız iade edildi diyor. Doğru mu bu
Kaç tl ye aldın? 54 tlye kablo aldım iadesini istedim bende olmadı öyle bi şey ürün gittikten sonra iade yapıldı.
Müşteri hizmetlerini aramam lazım ama sitedeki telefon numarası çok değişik. Siz hangi numara ile aradınız verebilir misiniz?

Müşteri hizmetlerinin canlı yardımı var sitede. İletişim kısmında. Onlara söyleyin onlar arıyor direkt sizi.

Yeni konular

Yukarı