Amazon.com gereksiz yere para iadesi yaptı

Senyor9999

Centipat
Daha fazla  
29.000TL tutarında Amazon.com'dan laptop aldım. Parayı çekti fakat siparişi iptal etmememe rağmen para hesabıma iade edildi. Siparişi kontrol ettiğimde ise sipariş devam etmekte şaka gibi :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Ödemeniz provizyondan geri dönmüştür, iptal edilir siparişiniz. Banka transferiyle de ilgili olabilir. Ara ara kontrol edin siparişi.

29.000TL tutarında Amazon.com'dan laptop aldım. Parayı çekti fakat siparişi iptal etmememe rağmen para hesabıma iade edildi. Siparişi kontrol ettiğimde ise sipariş devam etmekte şaka gibi :D
Hocam fark edilir muhtemelen ama edilmezse de çok ses çıkartmayın. 😂

29.000TL tutarında Amazon.com'dan laptop aldım. Parayı çekti fakat siparişi iptal etmememe rağmen para hesabıma iade edildi. Siparişi kontrol ettiğimde ise sipariş devam etmekte şaka
Ödemeniz provizyondan geri dönmüştür, iptal edilir siparişiniz. Banka transferiyle de ilgili olabilir. Ara ara kontrol edin siparişi.
We're writing to let you know we processed your refund of TRY28,727.05 for your Order 114-4298106-7012220 from BatzmaruEbiz.

This refund is for the following item(s):

Item: ASUS 2022 TUF Dash 15.6" 144Hz Thin Flagship Gaming Laptop, 10 Cores Intel Alder Lake i7-12650H, GeForce RTX 3070 105W MUX, 16GB DDR5, 512GB SSD, Back
Quantity: 1
ASIN: B0B4NRXV8R
Reason for refund: Account adjustment

Here's the breakdown of your refund for this item:

Item Refund: TRY25,662.90
Shipping Refund: TRY3,064.15

We'll apply your refund to the following payment method(s):

MasterCard Credit Card [expiring on 8/2030]: TRY28,727.05

We've processed a refund for the above order in the amount of TRY28,727.05. The refund should appear on your account in 2-3 days if issued to a credit card.
Refunds issued to a bank account typically take 7-10 days to reflect on the account balance.

Have questions about our refund policy?
Visit our Help section for more information: böyle bir mail almışım dün
Kredi kartı ile mi aldınız?
Banka kartı ile aldım

Yeni konular

Geri
Yukarı