Amazon elimde olan ürüne para iadesi yaptı

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 12B
Yapmayın abicim ya, bir şeyi de suistimal etmeyin! Ondan sonra adamlar sadece "Bunların da Orta Doğu çöplüğünden gram farkı yokmuş, değmez." diyip bu bölgede düzgün hizmet vermeyecekler. Boşu boşuna düzgün alışveriş yapan insanlar zarar görecek, yapmayın!

Zararını geçtim, etik olarak doğru geliyor mu gerçekten? Tamam, herkesin paraya ihtiyacı var ama neden!? Neden böyle bir şey yapıyorsunuz/yapasınız?

Ben kitap almıştım. İade etmek istemiyordum. Evden iade diye bir seçenek var mı diye öylesine kitabı iade ettim ancak tekrar iptal edecektim. Bir şeyi merak ettiğim için iadeyi başlattım. Baktım ki "ürünü göndermenize gerek yok, iade başlatıldı " diye karşıma çıktı. Ben iade ücretini almak istemiyorum, hak geçmesin. Kendim bu süreci durdurabilir miyim Amazon müşteri hizmetlerine söylesem kabul etmezler on mislini verirler bana o yüzden söylemek de istemiyorum.

Ben kitap almıştım. İade etmek istemiyordum. Evden iade diye bir seçenek var mı diye öylesine kitabı iade ettim ancak tekrar iptal edecektim. Bir şeyi merak ettiğim için iadeyi başlattım. Baktım ki "ürünü göndermenize gerek yok, iade başlatıldı " diye karşıma çıktı. Ben iade ücretini almak istemiyorum, hak geçmesin. Kendim bu süreci durdurabilir miyim Amazon müşteri hizmetlerine söylesem kabul etmezler on mislini verirler bana o yüzden söylemek de istemiyorum.
Kabul edilmez, iade edildi sonuç olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı