Amazon İade Sorunu

Ripper

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, daha önce konu açtım 1 kişi bile mesaj atmadı rica ediyorum yardımcı olun.
19.09.2016 tarihinde Amazon'dan 177$ yani 541 lira tutarında bir ürün sipariş ettim fakat farklı bir durumdan ötürü aynı gün içersinde iptal ettim. Chat ile defalarca görüşmeme rağmen bankanızla görüşün biz sizden ücret almadık diyor bu ücret almadık dedikleri ürün parası çekildi fakat ücret geri iade olacaktır gibi anladım. Banka ile görüştüm harcama itirazı oluşturdular fakat ne geri ödeme var ne başka bir şey. 09.10.2016 / 19.09.2016 arada var 20 gün hala para bekliyorum paranız blokede diyip duruyorlar ben şimdi ne yapmalıyım ? Yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde Amazon ürünü kargolayana kadar ücret kesmez. Sizden ücret kesildiğine emin misiniz? Kargolanmadan iptal ettiyseniz ücret kesilmemiş olması lazım. Sizden ücret kesmedik demeleri de o yüzden.

Normalde Amazon ürünü kargolayana kadar ücret kesmez. Sizden ücret kesildiğine emin misiniz? Kargolanmadan iptal ettiyseniz ücret kesilmemiş olması lazım. Sizden ücret kesmedik demeleri de o yüzden.
Hocam para cekildi urun iptal ettim ondan sonra ucret alinmayacaktir dediler zaten paranin iade edilmesini bekliyorum banka ile gorustum onlarda harcama itirazi olusturdular.Çekilmeyen paranin konusunu buraya neden açayım ben.
amezon.PNG

Hocam banka işlemlerinden çektim bunuda kafada soru işareti olmasın diye.

Geri ödeme 23 gün gibi geç sürede olsa geri gelmiştir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı