Amazon kutusu açılmış ürünün iadesini kabul eder mi?

Ya ben iade ederken mng ye gidiyorum, bana verdikleri kodu söylüyorum görevli tamam diyor kutuyu teslim edip evime geliyorum. Posta etiketi dedikleri şey sizin kodu verince kargo görevlisinin çıkarıp kutuya yapıştırdığı şey olabilri mi?

Ben aramexden iade ediyorum bana iade etmem için iade takip kodu ve bilgilerimin yazıldığı bir şey yolladılar gmaileme bende onun fotokopisi çektirdim.
Ve kesip yapıştırmam isteniyor ama yapıştırmadım.
Ben aramexden iade ediyorum bana iade etmem için iade takip kodu ve bilgilerimin yazıldığı bir şey yolladılar gmaileme bende onun fotokopisi çektirdim.

Ve adresime gelip alıyorlar.

Ve adresime gelip alıyorlar.

Ürünün üstüne koli bandı ile yapıştırın gitsin, kutuyu üstünde yazan yazıya göre açacaklardır, yani içine atmanız değil üstünde durması lazım ki kutuyu kimin yolladığını bilsin adamlar.

Dostum, kitap güzel şeydir neden iade ediyorsun?
Dursun rafta ileride bir gün okursun.

Bu dediğin çok tehlikeli bir hastalık ve maalesef bende de var. Sürekli kitap alıyorum, başlarda aldığımı okuyordum sonra aldığım kitap sayısı okuma miktarımı geçti. Artık 1 kitap okuyorsam 5 kitap alıyorum ve kendime engel olamıyorum :D.

Ürünü veriyordum 1-2 günde ellerine geçiyordu 1 gün sonra para yatmış oluyordu. Ama ben hep Amazon hesabıma yatırttım parayı zaten sürekli bir şeyler alıyorum diye.

Müşteri hizmetlerine sordum kitap iadelerinin kabul edildiğini söyledi.

Anladım fakat iade için iade posta etiketi çıkarmam istendi çıkardım fakat kesip yapıştırın diyor direk kağıdı koysam bir sıkıntı olmaz değil mi?
Etiket üzerinde yazan numarayı kutu içerisine koymanız yeterli. Az önce kendim de iade için telefon ile görüştüm.

Ben bir kitap siparişimi teslim aldığımda kitabın bazı sayfaları yırtık olduğu için iade etmiştim. Başka bir kitapta da sipariş ettiğim kitap yerine farklı bir kitap konulmuştu iade etmek istediğimde ürünün fiyatı düşük olduğu için sadece para iadesi yaptılar yanlışlıkla gönderdikleri kitabı da teslim etmenize gerek yok dediler. Müşteri hizmetlerine yazın bir sıkıntı varsa mutlaka çözüyorlar.

Geri
Yukarı