Amazon ürünü iade istemeden para iadesi yaptı

Ciusance

Hectopat
Makaleler
4
Amazon'dan dün 32 TL'ye ürün sipariş etmiştim, ürün bugün geldi elime fakat çalışmadı sanırım, hasarlıydı.

Sonra ürünü iade etmek istedim, çıkan soruları cevapladım. Ardından şöyle bir yazı ile karşılaştım.

Ekran Alıntısı.PNG

Resimde de gördüğünüz gibi ''Ürünü iade etmenize gerek yoktur. Para iadeniz yapılmıştır'' yazıyor.

Şimdi Papara kartıma baktığımda 32 TL'nin geldiğini gördüm. Sizce doğru mu bu? Bu olayı daha önce yaşayan arkadaşlar var mı?

Cihaz elinizde ise büyük ihtimalle yanlışlık olmuştur.

Aynısı az önce başıma geldi, ürün yoldayken iade istedim. Para geldi, ürün de geldi. Ürünü geri istemiyorlar. Harika bir kuruluş Amazon :D

Amazon'dan dün 32 TL'ye ürün sipariş etmiştim, ürün bugün geldi elime fakat çalışmadı sanırım, hasarlıydı.

Sonra ürünü iade etmek istedim, çıkan soruları cevapladım. Ardından şöyle bir yazı ile karşılaştım.

Eki Görüntüle 866969

Resimde de gördüğünüz gibi "ürünü iade etmenize gerek yoktur. Para iadeniz yapılmıştır" yazıyor.

Şimdi Papara kartıma baktığımda 32 TL'nin geldiğini gördüm. Sizce doğru mu bu? Bu olayı daha önce yaşayan arkadaşlar var mı?

Ürün hasarlı olduğu için para iadesi yapıldı hasarlı olduğu için de ürünü geri almadılar arkadaşımın başına geldi mükemmel özellik.

Geri
Yukarı