Amazon'dan Alışveriş Yapmak

MYFO

Hectopat
Öncelikle merhaba, daha önce yurt dışından hiç alışveriş yapmadım. Tecrübesizim ben, Amazon'dan 567 dolarlık bir alışveriş yapacağım ama bu bana gümrük vergisi ile ne kadar olacak ve toplam ne kadara mal olacak? Bir de kargo elime ne zaman ulaşır? Bilgili kişiler yazarsa sevinirim, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Atraban Ek olarak o ürün yerine bunlara bakabilirsin:

bende Turkiyeden almak istiyorum ancak kardeşim world of warcraft diye bir oyun oynuyor ve çok tuslu mouse istedi logitechin G600 2013modelini turkiyede buldum 500tl yakin birey kablolu.aynisi amazonda 23$ neden bizim memlekete 2013 model bir mouse 500 tl olur çözmüş degilim.ancak su son gönderdiğinizi eve gidince göstereceğim ona

Son düzenleme:
merhaba
sepetimin linki bir bakabilirmisiniz
Amazon.com Shopping Cart

ne kadar ödeyeceğim
Xbox One Charging Station TR'ye gönderilmiyor, onun dışında:
1732 Dolar toplam ödeme
103 Dolar kargo
336 Dolar da vergi
Toplam: 2171 Dolar yani 12.541TL

Not: Alacaksanız USD olarak alın. TL olarak alınca daha fazla fiyat çıkıyor.
order.png

galiba yanlış sepete baktınız link i birdaha atıyorum
çünkü ben xbox ile ilgili bişi almadım ve sepetim o kadar tutmuyor birdaha bakarsanız sevinirim

ürünleri teker teker atıyorum

birdaha bakarsanız çok sevinirim iyi günler

Başkasına sepet linki atamıyorsunuz maalesef. Attığınız linklere girip tek tek sepetinize eklemeniz lazım ve en son Türkiye adresinizi girdikten sonra ödeme kısmında görülecek bu kısım. Ben PC'den giriyorum.

teşekkürler birde şuraya bakarmısınız

bende gözükmüyor o yüzden istiyorum bakarsanız sevinirim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı