AMD ekran kartları neden sevilmiyor?

Benim için değil, RX 6600 zaten yeterince güçlü bir kart. Orta ayarlarda piyasadaki neredeyse bütün oyunları akıcı oynatıyor. DLSS benzeri bir teknolojiye ihtiyacım yok, görüntü kalitesine de öyle profesyonel bir biçimde dikkat etmiyorum. Kart için en fazla çıkabildiğim sınır belli, 3060 alamam. Maksimum 6800 TL şu an için, onun için de iki ay resmen öküz gibi çalışmam lazım. Lütfen 3060 gibi önerilerde bulunmayın. Diğer parçaları zaten babamın desteğiyle alacağım, şimdiki sistemimi de ucuza vereceğim.

Bu arada alacaksan bence 2.el sitelerinden al birkaç tane buldum 7000'e 6600XT TR garantili.

Sosyal'e selam, yaz sonu RX 6600 & 12100F kombosu yapmayı aklımdan geçiriyorum. Diğer parçaları zamanla toplayacağım, sorum şu. Zorluklarla toplayacağım sistemin sorun çıkarmasını istemem, neden RX 6000 serisi kartlar forumda yeriliyor? Fiyat olarak yakın olan RTX 3050 RX 6600'e göre çok güçsüz ve artık NVIDIA tarafına çok bakmıyorum bile. Yeni nesil kartlardan hiç anlamam, elime aldığım kartlar GT 710, 9500 GT'yi geçmez. Bu yeni nesil RX 6000 serisi gerçekten sorunlu mu?

Pek anladığım konu değil ama benim düşüncem NVIDIA'nın özellikleri daha kapsamlı.

AMD R7 240'dan RTX 3060'a geçiş yapan temsili NVIDIA fanboyları bruh.
Screenshot_20220419-072249.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı