AMD neden mi kalitesiz?

Siz hangi üreticiyi tercih edersiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    135
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu mantıkla nefes alabiliyor olmanıza gerçekten hayret ediyorum.

HD 6950, R9 390 ve 1 seneye yakındır 5700XT kullanıyorum hiçbirinde bir sıkıntım olmadı ve hatta ikinci el olarak sattım bile eskileri.

Bunu yazdıktan sonra AMD neden mi kaliteli yazayım ben de şimdi? Komik.
Birisi İtopya siparişim gelmedi diye İtopya'yı insanlık suçu işlemekle kınar, birisi bunu yazar... bitmediniz, vallahi bitmediniz.

Bu mantıklı yaşıyor olmanıza hayret ediyorum.

HD 6950, R9 390 ve 1 seneye yakındır 5700XT kullanıyorum hiçbirinde bir sıkıntım olmadı ve hatta ikinci el olarak sattım bile eskileri.

Bunu yazdıktan sonra AMD neden mi kaliteli yazayım ben de şimdi? Komik.

Yazabilirsiniz burası Technopat Sosyal kimsenin kafasına silah dayamıyoruz ama ben AMD tarafında hep mağdur oldum. Teknoloji şans işidir heleki AMD GPU kullanıyorsanız.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD ekran kartları çok güçlü olsa bile, güvenemiyorum. İşlemci olarak güvenirim. Ekran kartında sadece NVIDIA güvenim var.

Yahu kendiniz diyorsunuz işte teknoloji şans işidir diye. O zaman neden AMD kalitesizdir de NVIDIA kalitedir diye saçma sapan bir sav atıyorsunuz ortaya?

Yahu kendiniz diyorsunuz işte teknoloji şans işidir diye. O zaman neden AMD kalitesizdir de NVIDIA kalitedir diye saçma sapan bir sav atıyorsunuz ortaya?

AMD'nin saçma sapan kronik sorunları NVIDIA'da var mı? Yok blackscreen WattMan bu sorunları alanlar uğraşıp duruyor belki şu an bir sorun yok gibi görünebilir ama bu sorunlardan birinle uğraşınca öğrenirsiniz. 5700XT alıp kullanıyorsun sorunsuz bir şekilde ama 5700XT alıp downclock yapmak zorunda kalıp parasıyla rezil olanlar var. Ne WattMan ne blackscreen için tam bir çözüm olmuyor. Zaten 5700XT alıyor kullanıcı blackscreen yüzünden bir de downclock yapıp 5600XT kadar performans alıyor. Üstüne her gün olan kapanma sorununu günde bire indirmiş oluyor ne güzel kullanıcı dostu bir ürün değil mi?

Amd nin saçma sapan kronik sorunları nvdia da varmı? Yok blackscreen wattman bu sorunları alanlar uğraşıp duruyor belki şuan bi sorun yok gibi görünebilir ama bu sorunlardan birinle uğraşınca öğrenirsiniz. 5700xt alıp kullanıyorsun sorunsuz bi şekilde ama 5700xt alıp downclock yapmak zorunda kalıp parasıyla rezil olanlar var ne wattman ne blackscreen için tam bir çözüm olmuyor zaten 5700xt alıyor kullanıcı blackscreen yüzünden bide downclock yapıp 5600xt kadar performans alıyor üstüne hergün olan kapanma sorununu günde 1 e indirmiş oluyor ne güzel kullanıcı dostu bir ürün değilmi?
Aynı olayı XFX RX 590 ekran kartım için uyguluyorum kart oluyor RX 580 :D

Moderatörler konuyu kitleyebilir böyle saçma sapan argümanlarla konu açılmasına izin bile verilmemesi gerekiyor. Daha ''downclock'' ile ''undervolt'' kavramlarını bilmeyen şahıs gelmiş millete AMD kötülemesi yapıyor. Bu arada moderatör arkadaşlar neden böyle bir konunun açılmasına izin veriyor anlamış değilim.

Ben işlemciyi düşünerek oy verdim ilk başta. Ama şimdi nasıl bu kafayla oy verdim onu düşünüyorum. NVIDIA işlemci güzel olurdu. :D

Moderatörler konuyu kitleyebilir böyle saçma sapan argümanlarla konu açılmasına izin bile verilmemesi gerekiyor. Daha "downclock" ile "undervolt" kavramlarını bilmeyen şahıs gelmiş millete AMD kötülemesi yapıyor.

R9 390X'de undervolt değil tam tersi bütün MHz'lerde Max değeri 1080 olan kartın voltaji stock olarak Max 1250MV olarak geliyor. blackscreen almamak istiyorsan voltaj değerlerini 1300'e sabitleyip 900 ve altında downclock yapman gerekiyor.

Moderatörler konuyu kitleyebilir böyle saçma sapan argümanlarla konu açılmasına izin bile verilmemesi gerekiyor. Daha ''downclock'' ile ''undervolt'' kavramlarını bilmeyen şahıs gelmiş millete AMD kötülemesi yapıyor. Bu arada moderatör arkadaşlar neden böyle bir konunun açılmasına izin veriyor anlamış değilim.
Vallahi trajikomik şeyler yazılıyor. Kaçıyorum ben buradan.
AMD kart alıp iyi kötü yanlarını gocunmadan söyleyebilen birisi olarak mahvetti beni burası 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı