AMD Radeon Software 23.9.3 açılmıyor

uluoglu1

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Düne kadar adrenalin software açılıyordu ancak bugün açılmamaya başladı DDU ile sürücüyü tamamen kaldırıp tekrar kurdum lakin açılmıyor. 23.8.2 sürümüne döndüm uygulama açılıyor ancak 23.8.2 sürümünde eskiden CPU sıcaklığımı ve CPU ayarlarımı görebiliyordum artık o da yok. Ryzen Master uygulaması da kurulu denemediğim yöntem kalmadı.
Aşağıda paylaşacağım görsel 23.8.2 uygulamasına ait ekran görüntüsü CPU seçeneğinde sadece kullanım gözüküyor dediğim gibi düne kadar ben CPU sıcaklığını da görebiliyordum.
Aslında bir konu içerisinde 2 farklı sorunla karşı karşıyayım,
İşlemci: Ryzen 5 5600.
Ekran kartı: RX 6700 XT.

1.png

2.png

Yardımlarınızı rica ederim.

Bu sorunu 23.9.2 de yaşadım tekrar DDU ile kaldırıp 23.9.1 sürücüsüne döndüm ama DirectX hatası veriyordu oyunlar mecbur güncellemek zorunda kaldım 23.9.3 çıktı diye sevinirken aynı sorun hala devam ediyor yani genel olarak 2 Güncellemedir , AMD Software açılmama sorununu gideremedi , gerçekten tiksindim amd'den
RX6700XT
çözüm bulan varsa yardımcı olsun lütfen

Bu sorunu 23.9.2 de yaşadım tekrar DDU ile kaldırıp 23.9.1 sürücüsüne döndüm ama DirectX hatası veriyordu oyunlar mecbur güncellemek zorunda kaldım 23.9.3 çıktı diye sevinirken aynı sorun hala devam ediyor yani genel olarak 2 Güncellemedir , AMD Software açılmama sorununu gideremedi , gerçekten tiksindim amd'den
RX6700XT
çözüm bulan varsa yardımcı olsun lütfen
Hocam ben daha önce böyle bir problem yaşamadım, AMD alırken Wattman, Mavi ekran vs. yemeyi göze almıştım hiç yaşamadım hatta verdiğim parayı helal etmiştim ilk defa başıma geliyor bende anlamadım.

@Ntache Bunları kurun.
Download DirectX End-User Runtime from Official Microsoft Download Center
Hocam hepsi güncel, tekrar kaldırıp tekrar kurdum ama sonuç yok. Zaten programın 1 önceki sürümü dahi açılıyor ancak 23.9.3'te sorun var :( Ayrıca benim diğer problemim CPU sıcaklığını görememek halbuki önceden çok rahat kontrol edip görüyordum :(

23.9.3 sorunlu. Şuan 23.9.1 kullanıyorum ve normal sayılır.

Geri
Yukarı