AMD Ryzen 3900X vs Intel Core I9 9900K

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Son düzenleyen: Moderatör:
Sen o masal ile uyu o zaman adamlar itiraf bile etti 30 yıllık açıkları bile varmış intel bitti.

Açık denilen şey masal. Hiç açıkla filan karşılaşmadım.
Intel'in oyun optimizasyonu dışında hiçbir numarası yok.

Intel işlemci içeren konsol bile yok. Sony ile Microsoft yüzlerine bile bakmıyor. Zaten güvenlik açıklarına "ben hiç karşılaşmadım" yazmış. Bu adam ciddiye alınır mı hiç? Hani birincisi seni kim sallar da hack'ler? İkincisi masal dediği açıkları keşfeden güvenlik uzmanları milyonlarca dolar para kazanan bu işte son noktada insanlardır.

Intel bu aralar ses çıkarmıyor, yakında çok büyük bir bomba patlatıcak bence. i7'si 10 nanometre 10/20 çekirdekli i5'i 8/8 çekirdekli olsa bir de 9. nesil gibi oyunlarda amd'ye fark atsa Intel yine pazarı domine eder bence. Pcie 4.0 ün yanında ddr5 ram'le beraber igpular yeni bir döneme girmiş olur. i3 bir işlemcinin igpusu bile şöyle rx 570 seviyelerinde performans verebilir diye düşünüyorum.

Intel bu aralar ses çıkarmıyor, yakında çok büyük bir bomba patlatıcak bence. i7'si 10 nanometre 10/20 çekirdekli i5'i 8/8 çekirdekli olsa bir de 9. nesil gibi oyunlarda amd'ye fark atsa Intel yine pazarı domine eder bence. Pcie 4.0 ün yanında ddr5 ram'le beraber igpular yeni bir döneme girmiş olur. i3 bir işlemcinin igpusu bile şöyle rx 570 seviyelerinde performans verebilir diye düşünüyorum.
Tamam , olur. - INTEL

Hani birincisi seni kim sallar da hack'ler?
Ben de onu diyorum gereksiz normal standart insanları kim hack'lemek istesin ki? Mesela seni kim neden niçin hack'lemek istesin, hack'leyip ne yapacak?
Intel'in oyun optimizasyonu dışında hiçbir numarası yok.
Zaten bir oyun için alınır bir de render için AMD zaten oyun optimizasyonu ve renderlerde kötü olduğı için al sana 1. İNTEL.
Intel işlemci içeren konsol bile yok. Sony ile Microsoft yüzlerine bile bakmıyor. Zaten güvenlik açıklarına "ben hiç karşılaşmadım" yazmış. Bu adam ciddiye alınır mı hiç? Hani birincisi seni kim sallar da hack'ler? İkincisi masal dediği açıkları keşfeden güvenlik uzmanları milyonlarca dolar para kazanan bu işte son noktada insanlardır.
Bu arada açık dediğin şey AMD'de de var ve AMD işlemci içeren konsol mu var? UEFİ dediğin o hayatının vazgeçilmezi olan şeyi dahi İNTEL yaptı.
Dell. Dünyanın en büyük laptop üreticilerinden birisi. Ayrıca: Acer, Lenovo ve HP.
En iyi laptoplardan hangisi AMD? Bana excalibur ya da moonsterin AMD işlemcili PC lerini gösterir misin? Windowsun yanında linux ne ise İNTEL'in yanında da AMD odur.

Evet çok sessizleşti. En son i9 9900ks duyurdu ondan sonra daha sesi çıkmadı. Çok merak ediyorum ne planladığını. 1 ay kadar daha bekleyip sistem toplayacağım. Intel sessiz kalırsa amd 3900x alırım gibime geliyor, benchmark sonuçlarına göre karar vererek.

UEFİ'yi çıkardığı gibi kessin yine tuhaf bir şeyler yapıyordur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı