AMD Ryzen 3900X vs Intel Core I9 9900K

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tahmini ne zaman çıkar 3 serisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Oyunlar daha çok İntel işlemciler için optimize ediliyor🙂 Onun için AMD biraz az FPS veriyor.
2. Hala "Amd IsInıyOr MoRuQ" diyenler var yahu🙂 bi yaşıma daha girdim.
3. AMD oyun konsollarının ve Süper bilgisayar işlemcilerini üretiyor. Yakında inşa edilecek "Frontier" mesela.
4. Forumda İntel tavsiye edenler zaten AMD'ye düşman kişiler. Aklı olan her kes yeni nesli bekler. 2 Katı para verip, 2 yıl sonra 100% CPU kullanımına ulaşmak mı mantıklı? Yoksa 3-5 FPS az almak ve 30% işlemci kullanımına ulaşmak? Forum İntel Fanboyları ile dolup taşıyormuş da haberim yok(Kendim şimdilik İntel kullanıyorum)

1. Oyunlar daha çok İntel işlemciler için optimize ediliyor🙂 Onun için AMD biraz az FPS veriyor.
2. Hala "Amd IsInıyOr MoRuQ" diyenler var yahu🙂 bi yaşıma daha girdim.
3. AMD oyun konsollarının ve Süper bilgisayar işlemcilerini üretiyor. Yakında inşa edilecek "Frontier" mesela.
4. Forumda İntel tavsiye edenler zaten AMD'ye düşman kişiler. Aklı olan her kes yeni nesli bekler. 2 Katı para verip, 2 yıl sonra 100% CPU kullanımına ulaşmak mı mantıklı? Yoksa 3-5 FPS az almak ve 30% işlemci kullanımına ulaşmak? Forum İntel Fanboyları ile dolup taşıyormuş da haberim yok(Kendim şimdilik İntel kullanıyorum)
AMD tercih edenlerin %99,99999'u İNTEL kullanıyor.

Bu arada açık dediğin şey AMD'de de var ve AMD işlemci içeren konsol mu var? UEFİ dediğin o hayatının vazgeçilmezi olan şeyi dahi İNTEL yaptı.
Daha koskoca Microsoft ve Sony gibi iki dünya devi markasının hangi işlemciyi kullandığını bilmiyorsun. Lütfen bilmediğin konular hakkında konuşmayı bırak.
Bunları da atıyorum konsollar hakkında bilgi sahibi olursun en azından. Yıl olmuş 2019 hala ''AMD ısınıyor ehehehe'' diyor arkadaş. 😀

Çok cahilce ve boş konuşuyorsun. Daha koskoca Microsoft ve Sony gibi iki dünya devi markasının hangi işlemciyi kullandığını bilmiyorsun. Lütfen bilmediğin konular hakkında konuşmayı bırak.
Bunları da atıyorum konsollar hakkında bilgi sahibi olursun en azından. Yıl olmuş 2019 hala ''AMD ısınıyor ehehehe'' diyor arkadaş. 😀
AMD tercih edenlerin %99,99999'u Intel kullanıyor lafının nesi yanlış?
Kim ne yapsın oyun konsollarını? Bizim konumuz bilgisayar ve en iyi PC'ler yani moonster ve excaliburun 1 tane dahi AMD işlemciyi geçtim AMD ekran kartı dahi yok.
Yıl olmuş 2019 tabi ki AMD'ler ısınmaz yani o kadar soğutma sistemini Intel'e taksan PC soğuktan çalışmaz.

AMD tercih edenlerin %99,99999'u İNTEL kullanıyor lafının nesi yanlış?
Kim ne yapsın oyun konsollarını? Bizim konumuz bilgisayar ve en iyi PC'ler yani moonster ve excaliburun 1 tane dahi AMD işlemciyi geçtim AMD ekran kartı dahi yok.
Ben orada ''AMD tercih edenlerin hepsi Intel kullanıyor'' ile ilgili bir şey yazmamışım. Senin gözünde görmüyor galiba. Ayrıca "AMD tercih edenlerin hepsi Intel kullanmıyor." Ne demek? Sanırım konsolların dünyada ne kadar fazla kullanıcısı olduğuna dair bir fikrin de yok. Sen gidip 6000TL'ye GTX 1050 ekran kartı ve ''İntel işlemcili'' sistemler alıp kazıklanmaya devam et.

AMD tercih edenlerin hepsi Intel kullanıyor demedim ki.
PC haricini bilmiyorum ama PC söz konusu olduğunda tabi ki herkes gibi Intel + NVIDIA

AMD tercih edenlerin hepsi İNTEL kullanıyor demedim ki.
PC haricini bilmiyorum ama PC söz konusu olduğunda tabi ki herkes gibi İNTEL + NVIDIA.
Arkadaşım sen buraya trollemeye mi geldin? ''AMD tercih edenlerin hepsi İntel kullanıyor'' diye kaç tane mesaj var konuda. Senin gibi bir cahille daha fazla tartışmayacağım. Sizin gibi sadece boş konuşan fanboylar tükense keşke.

Arkadaşım sen buraya trollemeye mi geldin? ''AMD tercih edenlerin hepsi İntel kullanıyor'' diye kaç tane mesaj var konuda. Senin gibi bir cahille daha fazla tartışmayacağım. Sizin gibi sadece boş konuşan fanboylar tükense keşke.
%99,99999 İNTEL %0,00001 AMD.

%99,99999 İNTEL %0,00001 AMD.
Sizin gözünüzü "Intel'iniz" bürümüş. Her satılan Intel işlemci için komisyon falan mı veriyor Intel??? Monster ve Excalibur gibi bilgisayarlarda AMD, sizin gibiler yüzünden yok. Intel yoksa almam diye ağlayanlar olduğu sürece bu böyle devam eder.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı