AMD ürünlerine karşı ön yargı

4 yıldır 5700xt ile çökmeler errorlar mavi ekranlar yaşayan biri olarak ve yaşayan binlerce kişiyi görüyorum diğer modellerle de yani benim amd gpu lara ön yargım bir daha asla geçmez bu saatten sonra.
5000 serisi ve 500 serisi sorunlu diye bağırıyorlar zaten. 6000 serisinden sonra düzeldi. (500 serisinin bazı kartlarında sorun yok.)

NVIDIA alsan gözün yarı yolda kalmayabilir. Tabbi belli zamanda belli kısımda desteğini keser kartdan.

AMD, ise düşük bütçe ile olabildiği en iyi performansı sunmak için var.

Tabii NVIDIA'ya göre bazı teknolojiler geride. RT vs onu da ilerideki kartları ile kapatacaklarına ben inanıyorum.

NVIDIA, yalnızca AMD'ye rakip. AMD ise hem NVIDIA, hem Intel ile savaşıyor. Belki bu yüzdendir. Sorun yaşayan NVIDIA'da da yaşıyor. 4090 sistem alıp siyah ekran gören de var Sosyal'de.

Ne yalan söyleyeyim ATI bugün ayrı bir şiket olarak devam etse NVIDIA bu denli dominant kalamazdı.

AMD kendisi istedi bu kapışmayı ama satın alımı ileri taşımak yerine yerinde saydırdı. NVIDIA ise 3DFx'in kalıntılarıyla ayrı bir dünya yarattı kendisine.

AMD Radeon ekran kartina anlarim ama bari islemcisine on yargi olmasin be kardesim. Ne yani, simdi de AMD isiniyor kafasi mi?

Hayır alakası yok sadece Intel'e alıştığım için mantıklı gelmiyor kullanmak ama AMD Ryzen 7 tarzı işlemciler çoğu Intel işlemcilerden daha iyi ama yine de ön yargım var

Yeni konular

Geri
Yukarı